7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Szczegóły na temat podzielonego na pół sezonu w ABC. Niekontrolowany wyciek nowego odcinka "Homeland". Pierwsze zdjęcie Dzwoneczka z "Once Upon a Time". A oprócz tego "Breaking Bad", "Glee", "Sherlock" i nowa rola Charliego Hunnama z "Sons of Anarchy".

1. Jak będzie wyglądał podzielony sezon w ABC? Stacja ABC ma w planach podzielić serialowy sezon na pół - będzie jedna dłuższa przerwa w emisji seriali zamiast wielu krótszych. TVLine podaje już szczegóły. I tak, nowy sezon "Chirurgów" startuje 26 września i będzie emitowany przez 12 tygodni non stop. Potem nastąpi przerwa, po przerwie serial wróci 27 lutego. "Skandal" będzie emitowany przez 10 tygodni od 3 października, po przerwie również wróci 27 lutego. "Nashville" wystartuje 25 września, a po przerwie wróci 26 lutego. "Once Upon a Time" będzie emitowane przez 11 tygodni od 29 września, potem powróci 9 marca. Dokładnie tak samo będzie z "Revenge", tylko w tym przypadku nie podano jeszcze liczby odcinków.

2. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Breaking Bad". Jak zwykle pokazali tylko dwa, a zobaczycie je tutaj. Odcinek 5x13 nosi tytuł "To'hajiilee".

3. Pierwsze zdjęcie Dzwoneczka z "Once Upon a Time". W 3. sezonie "Once Upon a Time" pojawi się Rose McIver w roli Dzwoneczka, postaci z tajemniczą przeszłością. TV Guide zaprezentował jej pierwsze zdjęcie. Dzwoneczek zadebiutuje w odcinku 3x03.

4. Nowy odcinek "Homeland" wyciekł do internetu. I to chyba raczej nie był wyciek kontrolowany. Premierowy odcinek 3. sezonu "Homeland", pozbawiony czołówki i niektórych efektów specjalnych, robi furorę na torrentach. Jest to wersja, którą przekazano dziennikarzom podczas TCA.

5. Zakończyły się zdjęcia do 3. sezonu "Sherlocka". 31 sierpnia był ostatni dzień zdjęć do nowego sezonu "Sherlocka". Jego premiery możemy spodziewać się pod koniec roku.

6. Charlie Hunnam i Dakota Johnson w "50 Shades of Grey". Zwykle nie zajmujemy się na Serialowej filmami, ale uznaliśmy, że to dość spore wydarzenie - Jax z "Sons of Anarchy" będzie Greyem, tym od wielu twarzy. Partnerować mu będzie Dakota Johnson, którą ostatnio oglądaliśmy w serialu komediowym "Ben and Kate".

7. Lea Michele i piękny widok. Lea Michele spędziła Labor Day w górach - i podzieliła się na Twitterze widokiem.

REKLAMA