8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Blood" (Fot. HBO)

"True Blood" (Fot. HBO)

"True Blood" zakończy się w przyszłym roku. Jeff Daniels mówi, że 2. sezon "Newsroomu" jest już pewny. Kolejny aktor wymieniony w "Grze o tron". A oprócz tego "Nashville", "Revolution", "American Horror Story: Coven", "Chicago Fire".

1. "True Blood" zakończy się w przyszłym roku. HBO oficjalnie potwierdziło, że 7. sezon "True Blood" będzie ostatni. Finałowy sezon zadebiutuje latem 2014 roku i będzie miał 10 odcinków.

2. Jeff Daniels mówi, że 2. sezon "Newsroomu" jest pewny. Jeff Daniels napisał na Twitterze, że to już oficjalne: "Newsroom" dostał 3. sezon. Choć HBO na razie tego nie potwierdza, zamówienia faktycznie należy spodziewać się lada dzień.

3. Kolejny aktor wymieniony w "Grze o tron". Islandzki aktor Hafthor Julius Bjornsson będzie grał w 4. sezonie "Gry o tron" Gregora Clegane'a, zwanego Górą - pisze TV Guide. Poprzednio widzieliśmy w tej roli Iana Whyte'a.

4. Will Chase w "Nashville". Znany ze "Smash" Will Chase pojawi się w 2. sezonie "Nashville" w roli Luke'a, muzyka country, na którego zwróci uwagę Rayna.

5. Obsada "Revolution" na nowych zdjęciach. Pojawiły się zdjęcia obsady "Revolution" na 2. sezon. Możecie je obejrzeć tutaj.

6. Zdjęcia obsady "Chicago Fire" na 2. sezon. Tutaj znajdziecie nowe zdjęcia strażaków z Chicago.

7. Lady Gaga znów w "Saturday Night Live". Tej jesieni w "SNL" znów pojawi się Lady Gaga. TVLine twierdzi, że zobaczymy ją tym razem w podwójnej roli: gościa muzycznego i prawdopodobnie też gospodyni programu.

8. Plakat "American Horror Story: Coven". A na nim kobiety i węże.