9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The IT Crowd" (Fot. Channel 4)

"The IT Crowd" (Fot. Channel 4)

"The IT Crowd" wróci pod koniec września z odcinkiem specjalnym. Znamy już listę utworów, które zostaną zaśpiewane w odcinkach "Glee" o Beatlesach. Walton Goggins pojawi się gościnnie w "Community". A oprócz tego "Castle", "The Walking Dead", "The Good Wife", "Homeland", "Doktor Who".

1. "The IT Crowd" wróci pod koniec miesiąca. Pod koniec września "The IT Crowd" wróci z 40-minutowym odcinkiem specjalnym. Poinformował o tym Graham Linehan, twórca serialu, na Twitterze.

2. Co usłyszymy w odcinkach "Glee" o Beatlesach? W tym sezonie "Glee" rozpocznie się dwoma odcinkami, w których zostanie złożony hołd twórczości zespołu Beatles. W EW znajdziecie pełną listę utworów, które usłyszymy. Są tam też krótkie streszczenia obu odcinków.

3. Walton Goggins w "Community". Znany z "Justified" Walton Goggins wpadnie gościnnie do "Community". Zagra pana Stone'a, tajemniczego, pozbawionego emocji faceta, którego spotkają główni bohaterowie. Pan Stone pojawi się z niebezpiecznym oskarżeniem, kuszącą ofertą i przebiegłym planem, który zmieni grupę na zawsze.

4. Nowe zdjęcia obsady "Castle". Tutaj znajdziecie zdjęcia obsady "Castle" na 6. sezon.

5. Finał 1. sezonu "Raya Donovana" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 1x12 ("Same Exactly"), czyli finału 1. serii "Raya Donovana".

6. Matt Smith nosi perukę w ostatnim występie w "Doktorze Who". Matt Smith ogolił głowę do filmu Ryana Goslinga i teraz musi nosić perukę, aby dalej wyglądać jak Doktor Who. Zdjęcia do odcinka świątecznego, w którym pożegnamy Jedenastego Doktora, zaczynają się w niedzielę.

7. Powrót "The Good Wife" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x01 - "How to Begin...".

8. Zdjęcia promocyjne obsady "Homeland". Znajdziecie je tutaj - choć opisane są jako zdjęcia na 3. sezon, większość już widzieliśmy wcześniej.

9. Nowy plakat "The Walking Dead". TVLine zaprezentowało plakat promujący 4. sezon "The Walking Dead".

REKLAMA