9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Killing" (Fot. AMC)

"The Killing" (Fot. AMC)

"The Killing" skasowane, tym razem chyba już ostatecznie. "Graceland" z 2. sezonem. Islandzki zespół Sigur Rós w "Grze o tron". Matt Smith i David Tennant na plakacie rocznicowego odcinka "Doktora Who". A oprócz tego "Skandal", "Revolution", "Breaking Bad", "Chicago Fire".

1. "The Killing" znów skasowane. Po trzech sezonach stacja AMC znów skasowała "The Killing", tym razem chyba już naprawdę. Oglądalność w 3. sezonie znów nie dopisała - premierę sezonu oglądało 1,8 mln Amerykanów, ale finał już tylko 1,5 mln (czyli tylko trochę więcej niż finał 2. sezonu).

2. "Graceland" z 2. sezonem. "Graceland" dostało od USA Network zamówienie na 2. sezon. I nic dziwnego, serial ma bardzo dobrą oglądalność (ponad 4 mln na odcinek).

3. Paul Adelstein w "Skandalu". Znany z "Prywatnej praktyki" Paul Adelstein pojawi się w 3. sezonie "Skandalu" w roli powracającej. Po raz pierwszy zobaczymy go na ekranie w październiku, szczegóły roli nie zostały podane.

4. FOX wrzuca "The Mindy Project" przedpremierowo do internetu. Mieszkańcy USA już mogą oglądać na Hulu premierę 2. sezonu "The Mindy Project".

5. Matt Smith i David Tennant na plakacie "Doktora Who". Stacja BBC podała tytuł odcinka jubileuszowego "Doktora Who": "The Day of the Doctor". Jest też plakat promocyjny. A tutaj znajdziecie kilka zdjęć z planu serialu.

6. Powrót "Revolution" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 2x01 - "Born in the USA".

7. Sigur Rós w "Grze o tron". Islandzki zespół Sigur Rós pojawi się w 4. sezonie "Gry o tron". Muzycy właśnie są na planie serialu w Chorwacji.

8. Dwa zdjęcia z kolejnego odcinka "Breaking Bad". Tutaj możecie zobaczyć dwa zdjęcia z odcinka 5x14 - "Ozymandias".

9. Powrót "Chicago Fire" na zdjęciach. Stęskniliście się już za strażakami z Chicago? Proszę bardzo, oto oni. Pojawiły się zdjęcia z odcinka 2x01 - "A Problem House".

REKLAMA