8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

John Oliver wróci w 5. sezonie "Community". Laura Prepon tylko w jednym odcinku 2. sezonu "Orange Is the New Black". Caitriona Balfe w głównej roli w "Outlanderze". Nowe zdjęcia "Chirurgów" i "Downton Abbey". A oprócz tego "Sons of Anarchy", "The Nine Lives Of Chloe King", "Glee".

1. John Oliver wróci w 5. sezonie "Community". John Oliver, czyli prof. Duncan, powróci w 5. sezonie "Community". Zobaczymy go przynajmniej w sześciu odcinkach.

2. Rekordowa oglądalność "Sons of Anarchy". 5,87 mln Amerykanów obejrzało premierę 6. sezonu "Sons of Anarchy" (jeszcze bardziej imponujący jest wynik z powtórkami - 8,09 mln). To rekordowy wynik.

3. Powrót "The Nine Lives Of Chloe King". Nie taki, jaki byśmy chcieli, ale zawsze to coś. W internecie pojawi się scenariusz filmu "The Nine Lives Of Chloe King: Salvation", który zamknie serialowe wątki.

4. Mnóstwo nowych zdjęć z "Downton Abbey". 22 września wraca z 4. sezonem "Downton Abbey". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia - uwaga, są one mocno spoilerowe.

5. Laura Prepon tylko w jednym odcinku 2. sezonu "Orange Is the New Black"? Buzzfeed nieoficjalnie pisze, że Laura Prepon pojawi się tylko w jednym odcinku 2. sezonu "Orange Is the New Black" - po to by jej wątek mógł już zostać zamknięty. Aktorka miała tylko roczny kontrakt i ponoć nie zdecydowała się go przedłużyć. Informacji o odejściu na razie nie potwierdza ani ona sama, ani nikt z Netfliksa.

6. Nowa cheerleaderka w "Glee". W 5. sezonie "Glee" pojawi się Erinn Westbrook w roli nowej wrednej pomponiary o imieniu Bree.

7. Caitriona Balfe w głównej roli w "Outlanderze". Znana z "Super 8" Caitriona Balfe zagra Claire Randall w zamówionym przez Starz serialu fantasy "Outlander", opartym na książkach Diany Gabaldon. Twórcą serialu jest Ron Moore. Główna bohaterka jest pielęgniarką opiekującą się rannymi podczas II wojny światowej, która przenosi się do 1743 roku i poślubia szkockiego wojownika. Jednocześnie ma męża w drugim, współczesnym świecie.

8. Nowe zdjęcia "Chirurgów". Tutaj znajdziecie mnóstwo nowych zdjęć z powrotu "Chirurgów" (odcinków 10x01 i 10x02), a tutaj - nowe foty obsady.

REKLAMA