8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Spoilerowy plakat na 3. sezon "Revenge". Nowa komedia HBO w listopadzie. Kolejna przerwa w produkcji "Castle". Zabawne zdjęcie z planu "Breaking Bad". A oprócz tego "Rizzoli and Isles", "Sons of Anarchy", "Modern Family", "24: Live Another Day".

1. Nowa komedia HBO w listopadzie. 24 listopada w HBO startuje komedia "Getting On", oparta na brytyjskim seriale. Bohaterami produkcji będą lekarze, pielęgniarki i pracownicy administracji w szpitalu. W głównych rolach występują Laurie Metcalf, Alex Borstein, Niecy Nash i Mel Rodriguez. Pierwszy sezon będzie liczył 6 odcinków.

2. Kolejna przerwa w produkcji "Castle" z powodu Filliona. W piątek produkcja "Castle" znów stanęła, bo Nathan Fillion powiedział, że jest chory. Aktor ponoć cierpi na poważne bóle pleców, ale w związku z jego zachowaniem sprzed dwóch miesięcy (nie pojawił się w pracy, bo uważał, że nie powinien pracować w piątki) pojawiają się spekulacje, że znów próbuje negocjować wolne piątki.

3. Showrunnerka "Rizzoli & Isles" odchodzi. Janet Tamaro już nie będzie prowadzić produkcji "Rizzoli & Isles". Serial ma już zamówiony 5. sezon, Tamaro będzie w nim tylko konsultantką.

4. "Breaking Bed", czyli ciekawe zdjęcie Aarona Paula. Aaron Paul wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym część obsady "Breaking Bad" znajduje się razem w łóżku.

5. Kilka zdjęć z premiery 5. sezonu "Modern Family". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x01 - "Suddenly, Last Summer".

6. Kim Raver też wróci w "24 godzinach"? W "24: Live Another Day" prawdopodobnie zobaczymy znów Kim Raver w roli Audrey Raines. Aktorka jeszcze nie podpisała kontraktu, ale rozmowy już trwają.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Sons of Anarchy". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x02 - "One One Six".

8. Plakat "Revenge" na 3. sezon. EW opublikował plakat promujący 3. sezon "Revenge". Można z niego domyślać się, że coś z planem Emily pójdzie nie tak. Pod linkiem więcej spoilerów.

REKLAMA