12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

William Zabka wróci w finałowym sezonie "How I Met Your Mother". Julia Goldani w pilocie "The Affair". Bob Newhart z nagrodą Emmy za "The Big Bang Theory". A oprócz tego "Hart of Dixie", "Witches of East End", "Revolution", "Doktor Who", "The League" i inne seriale.

1. William Zabka wróci w "HIMYM". William Zabka ("Karate Kid") wróci w 9. sezonie "How I Met Your Mother". Zobaczymy go przynajmniej w ośmiu odcinkach. Pod linkiem więcej spoilerów i jego wspólne zdjęcie z Cobie Smulders.

2. Julia Goldani w pilocie "The Affair". Znana z "Bunheads" Julia Goldani dostała rolę w pilocie "The Affair" stacji Showtime, opowiadającym o skutkach romansu dwojga ludzi, którzy mają małżonków. Goldani zagra 16-letnią Whitney, córkę Noah (Dominic West), jednego z głównych bohaterów serialu.

3. Amy Poehler znów w "Simpsonach". Jak donosi EW, w 25. sezonie "Simpsonów" powróci Amy Poehler w roli byłej żony Barta.

4. Rozdano Creative Arts Emmys. Bob Newhart dostał swoją pierwszą Emmy za gościnny występ w "The Big Bang Theory". Więcej o imprezie i zwycięzcach poczytacie tutaj.

5. Plakat na 2. sezon "Revolution".

6. Serialowy sequel "American Psycho". Stacja FX ma w planach serialowy sequel "American Psycho". Akcja będzie rozgrywać się współcześnie, Patrick Bateman będzie mieć już ponad 50-tkę i zacznie szkolić psychopatę kolejnego pokolenia. Producentami wykonawczymi będą Allison Shearmu, Stefan Jaworski i Ed Pressman. Jaworski napisze scenariusz.

7. Matt Smith w peruce na planie "Doktora Who". Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć z planu "Doktora Who" sprzed kilku dni. Zdjęcia zostały zrobione w Cardiff, gdzie kręcony jest odcinek świąteczny serialu. W odcinku po raz pierwszy pojawi się Peter Capaldi w roli nowego Doktora.

8. Cecily Strong współprowadzącą "Weekend Update". Seth Meyers w trakcie najbliższego sezonu opuści "Saturday Night Live", nic więc dziwnego, że trwają już przygotowania do wielkiej zmiany. Na razie wiadomo, że od początku 39. sezonu "Weekend Update" razem z Meyersem będzie prowadzić Cecily Strong.

9. Zdjęcia promocyjne "The League". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia obsady "The League" na 5. sezon, a tutaj zdjęcia z odcinka 5x03 - "Chalupa vs. The Cutlet".

10. Lauren Bittner w "Hart of Dixie". Lauren Bittner pojawi się w 3. sezonie "Hart of Dixie" w roli Vivian, krewnej ojca Zoe, Harleya Wilkesa.

11. Ben Affleck zrobi serial gangsterski. Ben Affleck i Glenn Gordon Caron ("Medium") zrobią dla stacji FOX pilot serialu "The Middle Man", który będzie dział się w Bostonie w latach 60. Bohaterami będą Rudy MacAteer, agent FBI, który rozpracowuje włoską mafię, i jego informator Mickey Flood, który jest irlandzkim gangsterem.

12. Mnóstwo zdjęć promujących "Witches of East End". Czarownice z nowego serialu stacji Lifetime bardzo atrakcyjnie prezentują się na zdjęciach. EW opublikował baner i ogniste plakaty, z kolei w Spoiler TV znajdziecie zdjęcia obsady.

REKLAMA