12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

AMC robi spin-off "The Walking Dead". HBO zamawia serial Damona Lindelofa. "Breaking Bad" bije kolejny rekord oglądalności. Recenzje seriali na Rotten Tomatoes. Bohaterowie "Arrow" bez koszulek. A oprócz tego "Homeland", "American Dad", "Once Upon a Time in Wonderland", "Pamiętniki wampirów".

1. Czas na spin-off "The Walking Dead". Chyba niepotrzebnie martwiłam się o przyszłość AMC. Stacja zamówiła spin-off "The Walking Dead", który ma pokazywać apokalipsę zombie z innej perspektywy. Twórcami nowego serialu, który ma pojawić się na antenie w 2015 roku, będą Robert Kirkman, Gale Anne Hurd i David Alpert.

2. HBO zamawia serial Damona Lindelofa. HBO zamówiło 10-odcinkowy sezon serialu "The Leftovers" Damona Lindelofa. Serial, którego scenariusz powstał na bazie książki Toma Perrotty, opowiada o życiu po końcu świata i po sądzie ostatecznym. Nie wszyscy się jednak na niego załapali - bohaterami produkcji będą ci, którzy zostali na świecie. Główną rolę gra Justin Theroux, premiery możemy spodziewać się w 2014 roku.

3. Kolejny rekord "Breaking Bad". 6,4 mln (w tym 4,05 mln w wieku 18-49 lat) Amerykanów obejrzało najnowszy odcinek "Breaking Bad". To dla tego serialu nowy rekord. "BB" miało też dobry wieczór na Twitterze - o odcinku napisano 604 765 tweetów.

4. Plakat na 10. sezon "American Dad".

5. Kolejny odcinek "Homeland" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x02 - "Uh... Oo... Aw...".

6. Iggy Pop w "Once Upon a Time in Wonderland". Iggy Pop podłoży głos Panu Gąsienicy w spin-offie "Once Upon a Time". W "OUaT" postać już się pojawiła, wtedy głos podkładał Roger Daltrey.

7. Nowi członkowie obsady "Saturday Night Live" oficjalnie przedstawieni. W 39. sezonie "Saturday Night Live" pojawi się szóstka nowych członków obsady: Beck Bennett, John Milhiser, Kyle Mooney, Mike O'Brien, Noel Wells i Brooks Wheelan. Więcej o nich poczytacie pod linkiem.

8. Obsada "Pamiętników wampirów" na nowych zdjęciach. Do obejrzenia tutaj.

9. Recenzje seriali na Rotten Tomatoes. Już nie tylko na Metacritic będą recenzje seriali - Rotten Tomatoes też je powoli wprowadza.

10. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Breaking Bad". Tradycyjnie pojawiły się dwa zdjęcia z nowego odcinka "BB", zatytułowanego "Granite State" (5x15).

11. Zmiany w obsadzie "Nashville". TVLine informuje, że Powers Boothe (Lamar Wyatt) i Robert Ray Wisdom (Coleman) nie będą już w 2. sezonie w stałej obsadzie "Nashville". Obaj będą aktorami powracającymi.

12. Gwiazdy "Arrow" znów na plakatach bez koszulek. Zdjęcia kolejnych dwóch panów z serialu zobaczycie w EW.