9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Pierwsze spoilery na temat 5. sezonu "Justified". Adam Pally w stałej obsadzie "The Mindy Project". Scenarzysta "Chinatown" w ekipie "Mad Men". Przeciętny start nowych komedii FOX-a. A oprócz tego "Breaking Bad", "Sleepy Hollow", "Dracula", "Once Upon a Time".

1. Jere Burns w stałej obsadzie "Justified". Jere Burns, czyli serialowy Wynn Duffy, będzie w stałej obsadzie "Justified" na 5. sezon. W nowym sezonie Raylan będzie zmagał się z rodziną przestępczą, której liderem będzie charyzmatyczny i bezwzględny Dale.

2. Ostatnie odcinki "Breaking Bad" będą dłuższe. Odcinek "Breaking Bad" z reklamami to zazwyczaj godzina. Dwa ostatnie odcinki będą jednak dłuższe: każdy z nich zajmie 75 minut antenowego czasu AMC.

3. Adam Pally w stałej obsadzie "The Mindy Project". Znany z "Happy Endings" Adam Pally został awansowany do stałej obsady 2. sezonu "The Mindy Project". Zagra lekarza ginekologa, a po raz pierwszy zobaczymy go w odcinku z 1 października.

4. Scenarzysta "Chinatown" w ekipie "Mad Men". Robert Towne, zdobywca Oscara za scenariusz do filmu "Chinatown", dołączył do ekipy "Mad Men" jako producent konsultujący. Serial wraca wiosną z pierwszą połową 7. sezonu, drugą połowę zobaczymy w 2015 roku.

5. Nowy plakat "Draculi".

6. Miniserial "Bonnie and Clyde" w grudniu. 8 i 9 grudnia zostanie pokazany przez stacje Lifetime, A&E i History miniserial "Bonnie and Clyde", w którym główne role grają Emile Hirsch i Holliday Grainger.

7. Przeciętny start nowych komedii FOX-a. 6 mln/2,5 Amerykanów obejrzało premierę "Brooklyn Nine-Nine". "Dads" wypadło słabiej: 5,6 mln/2,1. Najlepszą oglądalność w FOX-ie miało "New Girl" - 5,6 mln/2,9. A już za tydzień wtorkowe komedie FOX-a będą mieć konkurencję w postaci "Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.".

8. James Frain w "Sleepy Hollow". Znany z "True Blood" James Frain pojawi się w kilku odcinkach "Sleepy Hollow" w roli Rutledge'a, współczesnego szlachcica, który będzie przesłuchiwał Ichaboda. Co gorsza Rutledge będzie w posiadaniu sekretu, który może mieć duży wpływ na przyszłość Ichaboda.

9. Regina na plakacie "Once Upon a Time".

REKLAMA