9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Copper" (Fot. BBC America)

"Copper" (Fot. BBC America)

"Copper" skasowany po dwóch sezonach. Marvel i ABC robią razem kolejny serial. Susan Sarandon gościnnie w "Mike and Molly". A oprócz tego "Sherlock", "The Originals", Suits", "The Tomorrow People", "Parks and Recreation".

1. "Copper" skasowany po dwóch sezonach. Stacja BBC America skasowała "Coppera" po dwóch sezonach. Co oznacza, że przed nami jeszcze tylko jeden odcinek - finał 2. sezonu.

2. Stephen Macht gościnnie w "Suits". Stephen Macht, ojciec Gabriela, pojawi się w zimowej części 3. sezonu "Suits" w roli profesora Harvardu, który nie ma najlepszej historii z Harveyem Spectorem.

3. Susan Sarandon gościnnie w "Mike and Molly". Susan Sarandon pojawi się gościnnie w nowym sezonie komedii "Mike and Molly" w roli JC Small, literackiej ikony, która jest idolką Molly. Pisarka da Molly lekcję, której ani ona, ani jej rodzina szybko nie zapomną. Serial wraca w midseason.

4. Kilka zdjęć z planu 3. sezonu "Sherlocka". Tutaj zobaczycie oficjalne zdjęcia zza kulis 3. sezonu "Sherlocka".

5. Drugi odcinek "The Originals" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x02 - "House of the Rising Son". W odcinku będą flashbacki, a wśród nich taka oto scena.

6. Kolejny odcinek "Sons of Anarchy" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x03 - "Poenitentia".

7. ABC robi kolejny serial z Marvelem. Marvel i ABC pracują nad serialem "Agent Carter", którego bohaterką jest współpracująca w czasie II wojny światowej z francuskim ruchem oporu agentka Peggy Carter.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Parks and Recreation". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 6x03 - "The Pawnee-Eagleton Tip off Classic".

9. "The Tomorrow People" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie foty z pilota "The Tomorrow People", a tutaj zdjęcia obsady nowego serialu stacji CW.

REKLAMA