8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

John Noble w "Sleepy Hollow". "King and Maxwell" skasowane. "Copper" może powrócić w postaci filmu. A oprócz tego "American Horror Story: Coven", "Dracula", "Super Fun Night".

1. "King and Maxwell" skasowane. Stacja TNT skasowała po jednym sezonie "King and Maxwell".

2. John Noble w "Sleepy Hollow". Znany z "Fringe" John Noble dostał rolę powracającą w "Sleepy Hollow". Zagra Henry'ego Parrisha, faceta, który ma nadprzyrodzone moce. Okażą się one pomocne dla Ichaboda Crane'a.

3. Kolejny odcinek "Chirurgów" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 10x03 - "Everybody's Crying Mercy".

4. Jon Hamm i Amy Poehler robią imprezę dla przegranych. W niedzielę rozdanie nagród Emmy. Już teraz można przewidzieć, że Jon Hamm i Amy Poehler przegrają - bo przegrywają zawsze. Nic więc dziwnego, że dwójka aktorów postanowiła zorganizować imprezę dla takich jak oni: przegranych.

5. Osiem plakatów "American Horror Story: Coven". Plakaty "America Horror Story" są, jak co roku, świetne. Tutaj obejrzycie całą serię.

6. "Copper" wróci w postaci filmu? Być może to jeszcze nie jest całkowity koniec "Coppera". Skasowany przez BBC America serial może wrócić w postaci filmu - twierdzi Deadline. Twórcy mieli wielkie plany na 3. sezon i jest bardzo możliwe, że to, co zaplanowali, sprawdzi się na dużym ekranie.

7. "Super Fun Night" zacznie się od drugiego odcinka. Stacja ABC zdecydowała, że 2 października pokaże nie pilot, a drugi odcinek "Super Fun Night". Prawdopodobnie ta zamiana ma związek z negatywnymi recenzjami dziennikarzy, którzy widzieli pilot serialu.

8. Pilot "Draculi" na zdjęciach promocyjnych. Tutaj możecie obejrzeć pełną serię zdjęć promujących odcinek pilotowy "Draculi".

REKLAMA