Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

"Breaking Bad" (Fot. AMC)


W pierwszym tygodniu po powrocie hitem hitów został najnowszy odcinek "Breaking Bad", na który zagłosowało 27 osób. Jeden głos mniej otrzymał pilot "Sleepy Hollow".

1. "Breaking Bad" (5x14 - "Ozymandias")

CellQ: Za esencję wszystkich sezonów serialu w niecałej godzinie i bezsenną noc po emisji odcinka.

2. "Sleepy Hollow" (1x01 - "Pilot")

madlene23: Wbija w fotel, wstrzymuje oddech, powala na kolana. Zdecydowanie najlepsza premiera od baaardzo dawna. Oby tak dalej.

"Brooklyn Nine-Nine" (1x01 - "Pilot")

MK: Bo parodia, bo policja, bo Andy.

"Suits" (3x10 - "Stay")

olka: Fantastyczne zakończenie letniej części sezonu.

"Ray Donovan" (1x11 - "Bucky Fuckn' Dent")

Artur: Po bardzo średnim pilocie nie byłem nastawiony zbyt pozytywnie do tego serialu. No i mnie zaskoczył. Poziom rósł z każdym odcinkiem i od pewnego czasu jest bardzo wysoki. W tym odcinku mamy do czynienia z wewnętrzną sprawą rodziny Donovanów przez 90% czasu. Niespieszne tempo, emocje, poznawanie tajemnic. Taki odcinek tuż przed finałem mógł rozczarować niektórych, ale nie mnie. Godzina przeznaczona na obejrzenie "Bucky Fuckin' Dent" minęła niezauważenie.

"New Girl" (3x01 - "All in")

Nana: Może Jess i Nick nie byli śmieszni i odcinek tylko z nimi nie zasłużyłby ani na hit, ani na kit, ale sytuacja w mieszkaniu już na hit zasługuje. I to nie Schmidt ze swoim niezdecydowaniem, a daltonista "puzzle time" Winston rządził tym odcinkiem. Uwielbiam szalonego Winstona.

Wyróżnienie: "Peaky Blinders" 1x01 i 1x02

Ponieważ głosowaliście na dwa odcinki "Peaky Blinders", nie do końca wiedzieliśmy, co z tym zrobić. Uznaliśmy jednak, że serial zasłużył na to, aby był tu przynajmniej wspomniany. I przypominamy: od przyszłego tygodnia głosujemy już tylko na najnowszy odcinek.

colamonster: Jestem pod wrażeniem muzyki, scen, od których nie mogłam oderwać wzroku, doboru aktorów, wciągającego zawiązania akcji. Rzadko sięgam po tego typu serialem a "PB" pokazało mi, że to może być błąd.

1 2
REKLAMA