9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Bridge" (Fot. FX)

"The Bridge" (Fot. FX)

"The Bridge" z 2. sezonem. "Army Wives" skasowane. Świetny start "The Blacklist", "Hostages" słabiutko. FOX zamawia "Gotham" - serial o komisarzu Gordonie. A oprócz tego "Glee", "Bates Motel", "Mentalista" i inne seriale.

1. "The Bridge" z 2. sezonem. Stacja FX zamówiła 2. sezon "The Bridge". Finał 1. sezonu zaplanowany jest na 1 października.

2. "Army Wives" skasowane. Po siedmiu sezonach Lifetime skasował "Army Wives". Serial zostanie zakończony dwugodzinnym filmem, który stacja pokaże w 2014 roku.

3. Świetny start "The Blacklist", "Hostages" słabiutko. "The Blacklist" zadebiutowało po "The Voice" z wynikiem 12,58 mln/3,8 - i zmiażdżyło konkurencję. "Hostages" z oglądalnością na poziomie 7,41 mln/1,8 już może żegnać się z widzami. Niezbyt dobrze wypadł też debiut "Mom" - 7,99 mln/2,5. Nieźle za to trzyma się "Sleepy Hollow" - 8,59 mln/3,1 to naprawdę dobry wynik jak na 2. odcinek, i to jeszcze przy mocnej konkurencji.

4. Plakat na 2. sezon "Bates Motel". Na razie bez spoilerów.

5. Kate Micucci wróci do "The Big Bang Theory". Kate Micucci znów pojawi się jako Lucy w 7. sezonie "TBBT". Zobaczymy ją w odcinku z 14 listopada.

6. FOX zamawia "Gotham". FOX zamówił 1. sezon serialu "Gotham", który opowiadać będzie o komisarzu Gordonie, znanym z komiksu o Batmanie.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Mentalisty". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x02 - "Black-Winged Redbird".

8. Obsada "Modern Family" na zdjęciach. Jeśli chcecie zobaczyć, jak w 5. sezonie prezentuje się "Współczesna rodzina", zajrzyjcie tutaj.

9. Jeszcze więcej zdjęć z "Glee". Tutaj możecie obejrzeć pełną serię zdjęć z odcinka 5x02 - "Tina in the Sky with Diamonds". Poniżej jeden z powodów, dla których wciąż oglądamy "Glee".