10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"Mistresses" z 2. sezonem. Robert De Niro z główną rolą w "Criminal Justice". Bryan Cranston ponownie w "How I Met Your Mother". Rekordowa oglądalność "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". Nowy serial Vince'a Gilligana. A oprócz tego "New Girl", "Orphan Black", "Ravenswood", "The Originals".

1. "Mistresses" z 2. sezonem. Stacja ABC zamówiła 2. sezon serialu "Mistresses", który zadebiutował tego lata. Premiera przewidziana jest na lato 2014 roku.

2. "Criminal Justice" z Robertem De Niro. Główną rolę w nowym serialu HBO, "Criminal Justice", miał grać James Gandolfini. Po jego śmierci stacja zdecydowała się rozwijać projekt dalej, a główną rolę otrzymał Robert De Niro.

3. Bryan Cranston wróci w "How I Met Your Mother". W 9. sezonie "HIMYM" gościnnie powróci Bryan Cranston w roli dawnego szefa Teda. Po raz ostatni widzieliśmy go w 2. sezonie.

4. Niesamowita oglądalność "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". Takiej premiery dawno nie było (dokładnie - od 4 lat). "S.H.I.E.L.D." zadebiutowało z oglądalnością 12,12 mln/4,7, dorównując we współczynniku "The Voice" i pokonując "NCIS" (20,02 mln/3,6). Znacznie gorzej wypadły "The Goldbergs" (8,94 mln/3,1) i "Trophy Wife" (6,69 mln/2,3). Kompletną porażką okazała się premiera "Lucky 7" (4,43 mln/1,3). W nieciekawej sytuacji są nowe komedie FOX-a.

5. Obsada "New Girl" znów z Damonem Wayansen Jr. W 3. sezonie "New Girl" Damon Wayans Jr. powróci jako Coach. Zooey Deschanel wrzuciła na Instagram jego zdjęcie z obsadą serialu.

6. Kolejny odcinek "Castle" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x03 - "Need to Know".

7. Zaczyna się produkcja 2. sezonu "Orphan Black". Tatiana Maslany i spółka wrócili na plan, ruszyła produkcja 2. sezonu "Orphan Black".

8. Vince Gilligan robi serial dla CBS. Stacja CBS zamówiła 13 odcinków serialu o policjantach "Battle Creek", którego twórcami są Vince Gilligan ("Breaking Bad") i David Shore ("Dr House"). Głównymi bohaterami będzie dwójka detektywów z Battle Creek w stanie Michigan, którzy muszą odpowiedzieć na pytanie, czy lepiej walczyć z przestępczością przy pomocy cynizmu, oszustwa i zdrady czy raczej prawdy i zaufania. Serial zobaczymy w sezonie 2014/2015.

9. Zdjęcia z pilota "Ravenswood". Tutaj sprawdzicie, jak prezentuje się "Ravenswood" na zdjęciach promocyjnych.

10. Plakaty promocyjne "The Originals". Tutaj znajdziecie galerię plakatów z postaciami z serialu "The Originals", który jest spin-offem "Pamiętników wampirów".