9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Boardwalk Empire" (Fot. HBO)

"Boardwalk Empire" (Fot. HBO)

"Boardwalk Empire" z 5. sezonem. Martin Freeman w serialu "Fargo". Ana Ortiz w "Revenge". Baner promujący odcinek "Glee" o Finnie. A oprócz tego "Bob's Burgers", "Revolution", "Pamiętniki wampirów", "Brooklyn Nine-Nine".

1. "Boardwalk Empire" z 5. sezonem. HBO zamówiło 5. sezon "Boardwalk Empire". Serial nie ma już najlepszej oglądalności - w ostatnią niedzielę spadła ona do 1,87 mln.

2. "Bob's Burgers" z 5. sezonem. FOX już teraz zamówił 22-odcinkowy 5. sezon komedii animowanej "Bob's Burgers". 4. sezon startuje w niedzielę.

3. Martin Freeman w serialu "Fargo". Do obsady przygotowywanego przez FX serialu "Fargo" dołączył znany z "Sherlocka" Martin Freeman. Brytyjczyk zagra Lestera Nygaarda, sprzedawcę ubezpieczeń, którego życie zmieni się, kiedy do miasteczka przybędzie tajemniczy nieznajomy. Postać oparta jest na facecie, którego w filmie Coenów grał William H. Macy.

4. Spadek oglądalności "Revolution". W środę powróciło "Revolution" i pokazało, że bez wsparcia "The Voice" radzi sobie słabo. Premierę 2. sezonu obejrzało 6,81 mln/1,8 Amerykanów. Przeciętnie wypadła w ABC premiera nowej komedii "Back in the Game" - 8,01 mln/2,2.

5. Baner promujący odcinek "Glee" o Finnie. W odcinku 5x03 "Glee" pożegna Cory'ego Monteitha i postać Finna Hudsona. Oto baner promocyjny.

6. Kolejny odcinek "Pamiętników wampirów" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x03 - "Original Sin".

7. Ana Ortiz w "Revenge". Znana ostatnio z "Devious Maids" Ana Ortiz pojawi się w 3. sezonie "Revenge" w roli Bizzy Preston, pewnej siebie i nieustraszonej specjalistki od public relations, którą zatrudni Conrad.

8. Zdjęcia z drugiego odcinka "Hostages". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x02 - "Invisible Leash".

9. Patton Oswalt w "Brooklyn Nine-Nine". Patton Oswalt pojawi się gościnnie w "Brooklyn Nine-Nine" w roli strażaka, za którym nie przepada det. Peralta (i z wzajemnością).