Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

W tym tygodniu "Breaking Bad" musiało ustąpić pola powrotom "How I Met Your Mother" i "Glee".

1. "How I Met Your Mother" (9x01-02 - "The Locket" i "Coming Back")

Ja: Jest matka, jest hit. Ten powiew świeżości był potrzebny, a rezultat jest oszałamiający. Czekam na kolejny odcinek odliczając każdą sekundę i tym bardziej czekam na to jak w końcu będzie wyglądać to cholerne spotkanie Teda z matką.

2. "Glee" (5x01 - "Love, Love, Love")

Kinga: Popłakałam się. Uśmiałam się, Przywitałam stare Glee. Niesamowita niespodzianka, niesamowita energia, niesamowici aktorzy, to jest to Glee na które czekałam.

3. "Breaking Bad" (5x15 - "Granite State")

d.: Jeżeli w tygodniu, gdzie startuje ok. 75% amerykańskiej ramówki przy wypisywaniu hitów i kitów w niedzielę możesz myśleć z podziwem tylko o tym jednym serialu, który w dodatku widziałeś/widziałaś w poniedziałek, a pozostałe obejrzane odcinki wzbudzają w Tobie co najwyżej mieszane uczucia, to wiedz, że obserwujesz, jak naprawdę Wielki Serial przechodzi do historii.

4. "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." (1x01 - "Pilot")

Freak: Nieambitna rozrywka, fajne gadżety i ciekawi bohaterowie. Jestem na tak.

5. "The Big Bang Theory" (7x01-02 - "The Hofstadter Insufficiency" i "The Deception Verification")

modjo: Wrócił stary dobry humor z pierwszych sezonów. Koszmar Sheldona i sprawdzanie "piersi" Howarda położyły mnie na łopatki. Zyskanie umiejętności rozmowy z kobietami przez Raja wychodzi na wielki plus mimo moich wątpliwości. No i w końcu scenarzyści dali dziewczynom kilka dobrych dialogów.

"Castle" (6x01 - "Valkyrie")

minnie: Pierwszy odcinek rozpoczął się sporym zaskoczeniem, a zakończył trochę mniejszym. W międzyczasie zobaczyliśmy, jak radzą sobie Castle i Beckett w nowej sytuacji, poznaliśmy nową partnerkę Beckett agentkę McCord i nowego chłopaka Alexis. Można to nazwać dobrym początkiem, ale chcę lepiej.

"Sleepy Hollow" (1x02 - "Blood Moon")

elenkaa: Nadal jest super. Odcinek był trochę mniej napakowany akcją niż poprzedni, ale to dobrze. Poznawanie świata przez Ichaboda jest zabawne, trochę przypomina mi czasem Castiela z Supernatural. Wątek z czarownicami też dobry, ja lubię takie klimaty, o wiele bardziej niż wampiry/wilkołaki itp. Lubię wątek Katriny, ciekawi mnie ta postać.

"2 Broke Girls" (3x01 - "And the Soft Opening")

Sonea: Dużo humoru i świetny monolog Max. Czego chcieć więcej?

"Ray Donovan" (1x12 - "Same Exactly")

Artur: Niezły finał najlepszej chyba letniej nowości serialowej. Ostatnia scena piękna!

1 2
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
REKLAMA