8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Community" (Fot. NBC)

"Community" (Fot. NBC)

Katie Leclerc w "Community". Joel Fry w "Grze o tron". Obsada "Chirurgów" na nowym zdjęciu. A oprócz tego "The Crazy Ones", "Parks and Recreation", "Pamiętniki wampirów".

1. Katie Leclerc w "Community". Znana ze "Switched at Birth" Katie Leclerc pojawi się gościnnie w 5. sezonie "Community" w roli Carol, ładnej i miłej dziewczyny, która będzie uczyła Abeda języka migowego.

2. Joel Fry w "Grze o tron". W 4. sezonie "Gry o tron" zobaczymy Joela Fry'a w roli Hizdahra zo Loraq, Meereeńczyka, którego spotka na swojej drodze Daenerys Targaryen.

3. Abi Morgan robi nowy serial. Abi Morgan, która tydzień temu dostała Emmy za scenariusz do "The Hour", przygotowuje dramat policyjny "River" dla BBC One. Bohaterem będzie John River, policjant tak genialny i zaangażowany w swoją pracę, że aż zagraża to jego zdrowiu psychicznemu. Pierwszy sezon ma liczyć sześć odcinków.

4. Obsada "Chirurgów" na nowym zdjęciu. TV Guide prezentuje zdjęcie promujące 10. sezon "Chirurgów".

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Parks and Recreation". W "Parks & Rec" wkrótce pojawią się odpowiedniki naszych bohaterów z Eagleton. Zobaczymy ich w odcinku 6x04 - "Doppelgängers". Zdjęcia są tutaj.

6. Kolejny odcinek "The Crazy Ones" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x03 - "Bad Dad".

7. Możecie kupić maskę Heisenberga. Tę samą, którą Bryan Cranston nosił na Comic-Conie. Cena? Strasznie wysoka!

8. Jeremy na plakacie "Pamiętników wampirów".

REKLAMA