7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Niesamowita oglądalność finału "Breaking Bad", solidny debiut "Masters of Sex", dobry powrót "Homeland". Paget Brewster ponownie w "Criminal Minds". Vanessa Bayer w "The Mindy Project". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Niesamowita oglądalność finału "Breaking Bad". 10,3 mln widzów, w tym 6,7 mln w wieku 18-49 lat, zobaczyło finał "Breaking Bad". Oznacza to wzrost o 300% w porównaniu z zeszłorocznym finałem. Odcinek pobił też rekord na torrentach - w ciągu 12 godzin pobrano go 500 tys. razy.

2. Nie będzie serialu o Hillary Clinton. NBC zrezygnowało z miniserialu o Hillary Clinton. Wcześniej z podobnego projektu wycofała się stacja CNN.

3. Vanessa Bayer w "The Mindy Project". Znana z "Saturday Night Live" Vanessa Bayer pojawi się w "The Mindy Project" w roli potencjalnej miłości Danny'ego.

4. Dobry powrót "Homeland", solidny debiut "Masters of Sex". 1,9 mln widzów (wzrost o 9% w porównaniu z poprzednim rokiem) obejrzało powrót "Homeland". Premiera "Masters of Sex" przyciągnęła 1 mln widzów (ale wcześniej była oficjalnie dostępna w internecie).

5. Niezły powrót "Revenge", "The Good Wife" słabiutko. Wróciły niedzielne seriale stacji ogólnodostępnych. Dobre powroty zaliczyły "Once Upon a Time" i "Revenge" - odpowiednio 8,45 mln/2,6 i 8,04 mln/2,4. Dużo słabiej w demo wypadły seriale CBS - "The Good Wife" (8,93 mln/1,5) i "Mentalista" (9,72 mln/1,6), które znów ucierpiały ze względu na emitowany wcześniej mecz. Słaby debiut "Betrayal" - 5,29 mln/1,5.

6. Paget Brewster ponownie w "Criminal Minds". W 200. odcinku "Criminal Minds" powróci Paget Brewster.

7. Kolejny odcinek "Revenge" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x04 - "Mercy".