12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wilfred" z 4. sezonem. Spoilery z 100. odcinka "The Good Wife". David Tennant w amerykańskim "Broadchurch". Duży spadek "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". A oprócz tego "Arrow", "American Horror Story: Coven", "Doktor Who", "Dwóch i pół", "Helix".

1. "Wilfred" z 4. sezonem. "Wilfred" dostał zamówienie na 4. sezon (10 odcinków), który będzie już sezonem ostatnim. Serial ma też zostać przeniesiony ze stacji FX do FXX.

2. Przyczyna śmierci Cory'ego Monteitha. Oficjalnie potwierdzono, że aktor zmarł z powodu przedawkowania heroiny zmiksowanej z alkoholem.

3. Spoilery z 100. odcinka "The Good Wife". Na 100. odcinek "TGW" twórcy przygotowali coś ekstra: ostrą walkę Willa z Alicią w sądzie. Więcej na ten temat pod linkiem.

4. David Tennant w amerykańskim "Broadchurch". FOX robi amerykańską wersję "Broadchurch". Jedną z głównych ról zagra David Tennant, który będzie mówił z amerykańskim akcentem.

5. Obsada "Arrow" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie foty obsady "Arrow" na 2. sezon.

6. Duży spadek "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". W drugim tygodniu emisji " S.H.I.E.L.D." zaliczyło spadek oglądalności o ponad 30%, do poziomu 8,4 mln/3,1. Ze spadkami też "Brooklyn Nine-Nine" (3,42 mln/1,4), "The Goldbergs" (6,16 mln/2,2), "Trophy Wife" (4,28 mln/1,4) i "Lucky 7" (2,81 mln/0,8). Jedyny wtorkowy serial, którego oglądalność nieco wzrosła, to "Chicago Fire" (9 mln/2,8).

7. Zdjęcia obsady "Ravenswood". Tutaj możecie obejrzeć serię zdjęć obsady nowego serialu "Ravenswood".

8. "Witam panie" za darmo w HBO GO. W polskim HBO GO możecie obejrzeć za darmo pilotowy odcinek komedii "Witam panie" ("Hello Ladies").

9. Czarownice na zdjęciach z "American Horror Story". Tutaj znajdziecie klimatyczne zdjęcia obsady "American Horror Story: Coven", a tutaj foty z odcinka 3x01, zatytułowanego "Bitchcraft".

10. Odcinek rocznicowy "Doktora Who" w tym samym czasie na całym świecie. 23 listopada BBC Entertainment pokaże w Polsce odcinek na 50. rocznicę "Doktora Who". Odcinek ma zostać wyemitowany w tym samym czasie w różnych krajach świata.

11. Amber Tamblyn w stałej obsadzie "Dwóch i pół". Amber Tamblyn została awansowana do stałej obsady "Dwóch i pół". Początkowo aktorka miała kontrakt na 5 odcinków.

12. "Helix" Rona Moore'a na zdjęciach. The Hollywood Reporter prezentuje pierwsze zdjęcia z nowego serialu SF twórcy "Battlestar Galactica" - "Helix". Jedną z głównych ról gra znany z "The Killing" Billy Campbell.

REKLAMA