Internetowa seria dla fanów "Fringe". Zobacz!

Plakat promocyjny 4. sezonu "Fringe"

Plakat promocyjny 4. sezonu "Fringe"

Jak na serial, który nie musi walczyć o oglądalność, "Fringe" ma zaskakująco dużo pomysłów na podtrzymanie zainteresowania starych i przyciągnięcie nowych widzów.

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy odcinek 4. sezonu "Fringe", więc siłą rzeczy w sieci (i w telewizji) pojawia się coraz więcej materiałów promujących całą serię. Nowa seria filmów promocyjnych zatytułowana "Past + Present + Future" jest ewidentnie skierowana do tych, którzy nie znają serialu (w pewnych kręgach powoli dorabiającego się statusu kultowej serii) jak i do tych, którzy "Fringe" znają, ale wreszcie chcieliby się połapać w skomplikowanej historii bohaterów.

Narratorem filmów (reklamujących przy okazji wszystkie trzy sezony dostępne w sprzedaży) jest odtwórca roli dr. Waltera Bishopa - John Noble. Jego charakterystyczny głos przydaje klimatu krótkim filmom i nastrojowo wprowadza w atmosferę "Fringe".

Niezależnie od tego, czy jeszcze nie znacie "Fringe", czy oglądacie ten serial regularnie, to przed powrotem 23 września warto obejrzeć "Past + Present + Future".