10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Doktor Who" (Fot. BBC)

"Doktor Who" (Fot. BBC)

Odnalezione odcinki "Doktora Who". Przerwa w produkcji "Us & Them". Colin Hanks w serialu "Fargo". Leslie Bibb w "The Following". A oprócz tego "Hart of Dixie", "Homeland", "Pamiętniki wampirów" i inne seriale.

1. Przerwa w produkcji "Us & Them". Deadline pisze, że po sześciu odcinkach stanęła produkcja komedii FOX-a "Us & Them". Produkcję przerwano, ponieważ FOX-owi nie podoba się ton serialu. Twórcy "Us & Them" muszą więc przepisywać scenariusze kolejnych odcinków. Serial ma zamówienie na 13 odcinków i ma zadebiutować w midseasonie, ale istnieje możliwość, że wskoczy do ramówki wcześniej, bo "Dads" kompletnie sobie nie radzi, a "Brooklyn Nine-Nine" też najlepszej oglądalności nie ma.

2. Odnalezione odcinki "Doktora Who". Wszyscy wiedzą, że "Doktora Who" nie da się obejrzeć w całości, bo aż 108 starych odcinków zaginęło. Wynika to z tego, że w latach 60. i 70. serial magazynowano na kasetach wideo, które albo ginęły, albo po prostu po paru latach nagrywano na nich co innego. "The Sunday People" donosi, że aż 106 zaginionych odcinków odnalazło się właśnie w Etiopii.

3. Leslie Bibb w "The Following". Znana z "Asów z klasy" Leslie Bibb pojawi się w 2. sezonie "The Following" w roli Jany Murphy, gospodyni domowej z przedmieść, która niespodziewanie znajdzie się w towarzystwie Joe Carrolla. Nie podano, czy będzie jego wyznawczynią, czy ofiarą, i w ilu odcinkach ją zobaczymy.

4. Colin Hanks w serialu "Fargo". Do obsady serialu "Fargo" dołączył Colin Hanks. Zagra Gusa Grimly, policjanta i samotnego ojca, który stanie oko w oko z mordercą i będzie musiał dokonać wyboru pomiędzy własnym bezpieczeństwem a wypełnieniem obowiązku.

5. Nowe zdjęcia obsady "Reign". Tutaj znajdziecie ich więcej.

6. Topher Grace i Sarah Silverman w nowej komedii HBO. Topher Grace i Sarah Silverman zagrają rodzeństwo w komedii "People In New Jersey", którą zamówiło HBO. Komedia opowiadać będzie o codziennym życiu w New Jersey. Twórcą serialu jest Lorne Michaels ("Saturday Night Live"), pilota wyreżyseruje Paul Feig ("Druhny").

7. Kolejny odcinek "Homeland" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 3x03 - "Tower Of David".

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pamiętników wampirów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x04 - "For Whom the Bell Tolls".

9. Dot Marie Jones zaręczona. Znana z "Glee" Dot Marie Jones zaręczyła się ze swoją dziewczyną, Bridgett Casteen.

10. Plakat na 3. sezon "Hart of Dixie".

REKLAMA