7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

FOX praktycznie kasuje "Us & Them" i zamawia więcej scenariuszy "Dads". "Glee" notuje duży wzrost oglądalności. "The Fosters" dostaje zamówienie na 2. sezon. A oprócz tego "Demony da Vinci", "Elementary", "Once Upon a Time".

1. FOX praktycznie kasuje "Us & Them". Stacji FOX nie spodobał się kierunek, w jaki zmierzała zamówiona na midseason komedia "Us & Them". Zrezygnowano z zamówienia na 13 odcinków, stacja ma jednak zamiar wyemitować 6 odcinków, które do tej pory nakręcono.

2. "The Fosters" z zamówieniem na 2. sezon. Stacja ABC Family już zamówiła 2. sezon "The Fosters". Serial ma wrócić w styczniu 2014 roku.

3. Duży wzrost oglądalności "Glee". 7,39 mln/2,9 widzów zobaczyło odcinek "Glee" o Finnie. Słaby debiut zaliczyło "Once Upon A Time in Wonderland" - 5,82 mln/1,7, fatalna jest oglądalność nowych komedii NBC (demo od 0,8 do 1,2).

4. Kolejny odcinek "Elementary" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x05 - "Ancient History".

5. Ginnifer Goodwin i Josh Dallas zaręczeni. The Hollywood Reporter donosi, że para, która gra Śnieżkę i Księcia z Bajki w "Once Upon a Time", zaręczyła się.

6. "Dads" z zamówieniem kolejnych scenariuszy. Mimo fatalnej oglądalności i jeszcze gorszych opinii krytyków FOX zamówił kolejnych 6 scenariuszy sitcomu "Dads".

7. Zdjęcia na 2. sezon "Demonów da Vinci". Tutaj zobaczycie pierwsze nowe zdjęcia obsady "Demonów da Vinci". Na jednym pojawia się Mona Lisa w tle.

REKLAMA