10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Rekord oglądalności "The Walking Dead". Dziewczyna Kalindy wycięta z "The Good Wife". 10 teorii, jak agent Coulson mógł przeżyć. Netflix zamawia serial twórców "Damages", kolejne seriale szykuje Marvel. A oprócz tego "Breaking Bad", "Dracula", "Reign", "Glee".

1. Rekord oglądalności "The Walking Dead". 16,1 mln widzów, demo 8,3 - takiej oglądalności - w niedzielny wieczór "The Walking Dead" pobiło wszystkich. A to pewnie jeszcze nie koniec rekordów tego serialu.

2. Anthony Hopkins chwali Bryana Cranstona. Jego zdaniem aktorstwo Cranstona w "Breaking Bad" to najlepsza rzecz, jaką można zobaczyć.

3. Dziewczyna Kalindy wycięta z "The Good Wife". Kalinda nie spotka na razie nowej miłości - Juliet Rylance, która miała ją grać, została wycięta z "The Good Wife".

4. Spadki oglądalności w niedzielę. Z powodu wydarzeń sportowych emitowanych przez FOX i NBC spadła oglądalność niedzielnych seriali CBS i ABC. "Once Upon a Time" miało wynik 7,36 mln/2,3, "Revenge" - 6,02 mln/1,7, "Betrayal" - 3 mln/0,9. W CBS niewiele lepiej: "The Good Wife" obejrzało 8,36 mln/1,2 widzów, a "Mentalistę" - 9,35 mln/1,3.

5. W jaki sposób agent Coulson przeżył? ScreenRant przedstawia 10 teorii, jak agent Coulson mógł przeżyć, by znaleźć się w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". Są tam klony, alternatywne rzeczywistości, różne wersje wskrzeszenia... Jest też coś bardzo prostego: tak naprawdę nigdy nie zginął.

6. Obsada "Draculi" na zdjęciu promocyjnym. Oryginał w lepszej rozdzielczości znajdziecie w Vanity Fair.

7. CW wycina scenę z pilota "Reign". Chodzi o dość kontrowersyjną scenę - masturbacji.

8. Netflix zamawia serial twórców "Damages". Todd A. Kessler, Daniel Zelman i Glenn Kessler zrobią 13-odcinkowy sezon serialu dla platformy Netflix. Tytuł jeszcze nie jest znany, wiadomo jednak, że ma to być psychologiczny thriller, skupiający się wokół rodziny. Bohaterami będzie dorosłe rodzeństwo, którego sekrety wyjdą na jaw, kiedy do domu wróci brat, uważany przez rodzinę za czarną owcę.

9. Marvel szykuje kolejne seriale. Deadline donosi, że Marvel przygotowuje 4 nowe seriale i miniserial, które mają liczyć razem 60 odcinków. Zamierza je sprzedać kablówkom i platformom internetowym, jak Netflix i Amazon.

10. Lea Michele i zdjęcia na okładkę albumu. Aktorka znana z "Glee" wydaje album, ostatnio już robiła zdjęcia na okładkę. Część z nich wrzuciła do internetu - więcej znajdziecie tutaj.

REKLAMA