9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Złote Globy 2013 (Fot. NBC)

Złote Globy 2013 (Fot. NBC)

Tina Fey i Amy Poehler poprowadzą Złote Globy przez dwa lata. Daniel Glover opowiada, czemu opuścił "Community". Black Canary wkrótce pojawi się w "Arrow", mamy już zdjęcia. A oprócz tego "Misfits", "Hart of Dixie", "Doktor Who", "Smash", "Supernatural".

1. Tina Fey i Amy Poehler znów poprowadzą Złote Globy. Aktorki wrócą jako gospodynie imprezy w 2014 i 2015 roku.

2. Poniedziałki wciąż słabe dla stacji CBS. Po wyrzuceniu z ramówki "We Are Men" wiele się nie zmieniło - "Mom" i "Hostages" wciąż radzą sobie słabiutko (odpowiednio 7,44 mln/2,0 i 5,16 mln/1,2). Bardzo dobrze wypadają "The Blacklist" (10,93 mln/3,0) i "Sleepy Hollow" (7,59 mln/2,7).

3. Zdjęcia obsady "Misfits" na 5. sezon. Tutaj zobaczycie pełną serię.

4. Czemu Donald Glover opuścił "Community"? Aktor zamieścił na Instagramie serię wiadomości - zobaczycie je tutaj - w których napisał, że pogubił się w życiu i po prostu chciał się usamodzielnić. Ale boi się, że będzie jeszcze tego żałował.

5. Li'l Sebastian w "Hart of Dixie". Ukochana maskotka z "Parks and Recreation" żyje i ma się dobrze. Li'l Sebastian trafił do Bluebell - jego zdjęcie wrzucił na Instagram Scott Porter.

6. Black Canary na zdjęciach z "Arrow". Bohaterkę zobaczymy w odcinku 2x04 - "Crucible", z którego zdjęcia znajdziecie tutaj.

7. Zdjęcia z rocznicowego odcinka "Doktora Who". Pojawiły się kolejne zdjęcia z odcinka na 50. rocznicę "Doktora Who"; obejrzycie je tutaj.

8. Musical z 2. sezonu "Smash" pojawi się na Broadwayu. Musical "Hit List" o wokalistce, która staje się gwiazdą, i autorze piosenek, którego wykorzystuje, aby odnieść sukces, zadebiutuje na Broadwayu. Na pewno pojawią się w nim Jeremy Jordan (serialowy Jimmy) i Andy Mientus (Kyle).

9. Jared Padalecki prezentuje plakat "Supernatural". Na Twitterze oczywiście.