Murphy potwierdza: 6. sezon "Glee" będzie ostatni

FOX zamówił 5. i 6. sezon "Glee" - i na tym się skończy. Ryan Murphy potwierdził, że "Glee" zakończy się po następnym sezonie.

Jak donosi TVLine, Ryan Murphy potwierdził, że nie ma planów kontynuacji "Glee" po 6. sezonie. Powiedział również, że śmierć Cory'ego Monteitha całkowicie zmieni zakończenie serialu. Jak zdradził twórca "Glee":

Ostatni sezon serialu, który zostanie wyemitowany w przyszłym roku, miał być zbudowany wokół wątku Rachel i Finna. Zawsze to wiedziałem, zawsze wiedziałem, jak to powinno się skończyć. Wiedziałem, jaka ma być ostatnia scena - i on w niej był. Wiedziałem, jaki ma być ostatni tekst w serialu - ona powiedziała to do niego. Kiedy więc ma miejsce taka tragedia, jak ta, potrzeba przerwy, żeby się zastanowić, co chcemy zrobić. I właśnie teraz nad tym się zastanawiamy.

Murphy dodał, że ma pewien pomysł, jak zakończyć "Glee" i jednocześnie uhonorować Cory'ego na koniec. Jego zdaniem to, co wymyślił, byłoby satysfakcjonującym zakończeniem, ale oczywiście musi zostać jeszcze skonsultowane ze studiem produkcyjnym i stacją FOX.

REKLAMA