8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Brooklyn Nine-Nine" (Fot. FOX)

"Brooklyn Nine-Nine" (Fot. FOX)

"Brooklyn Nine-Nine" z pełnym sezonem. CBS zamawia pełne sezony trzech komedii. NBC kasuje seriale, "Community" wraca w styczniu. A oprócz tego "Reign", "Mentalista", "Glee", "How I Met Your Mother".

1. "Brooklyn Nine-Nine" z pełnym sezonem. FOX zamówił pełny sezon (22 odcinki) komedii "Brooklyn Nine-Nine", mimo że serial nie notuje najlepszej oglądalności. Co więcej - to właśnie "B99" zostanie wyemitowane razem z "New Girl" po finale Super Bowl 2 lutego 2014 roku.

2. NBC kasuje seriale, "Community" wraca w styczniu. NBC skasowało "Welcome to the Family" i "Ironside". 2 stycznia podwójnym odcinkiem powróci do ramówki "Community". 8 stycznia będzie miała miejsce premiera "Chicago PD".

3. CBS zamawia pełne sezony komedii. CBS zamówił pełne sezony (po 22 odcinki) komedii "Mom", "The Millers" i "The Crazy Ones".

4. Słaba premiera "Reign". W czwartek wystartowało "Reign" i wypadło tak sobie: 1,98 mln/0,8. Z dużym spadkiem "Once Upon a Time in Wonderland" (4,53 mln/1,2).

5. James Van Der Beek znów w "How I Met Your Mother". James Van Der Beek ponownie pojawi się w "HIMYM" jako dawny chłopak Robin. Aktor zdradził to na Twitterze. Dorzucił zdjęcie scenariusza odcinka, w którym go znów zobaczymy.

6. Rockmond Dunbar w stałej obsadzie "Mentalisty". Rockmond Dunbar został awansowany do stałej obsady "Mentalisty", zanim jeszcze wyemitowano odcinek z nim. Będzie grał agenta FBI, który nie lubi głupot i na którym nie robi wrażenia urok Patricka Jane'a.

7. Kolejny odcinek "White Collar" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x03 - "One Last Stakeout".

8. Nowe foty obsady "Glee". Pojawiły się zdjęcia obsady "Glee" na 5. sezon; całą serię znajdziecie tutaj.

REKLAMA