7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

"Masters of Sex" (Fot. Showtime)

"Homeland" i "Masters of Sex" z kolejnymi sezonami. "Body of Proof" ma szansę na powrót. W "Glee" będą śpiewać piosenki Katy Perry i Lady Gagi. A oprócz tego "Falling Skies", "Mom", "Sleepy Hollow", "Back in the Game", "Super Fun Night".

1. "Homeland" i "Masters of Sex" z kolejnymi sezonami. Showtime ogłosił, że zamówił 2. sezon "Masters of Sex" i 4. sezon "Homeland". Oba będą liczyć po 12 odcinków.

2. ABC zamawia więcej scenariuszy nowych komedii. Stacja ABC zamówiła po dwa dodatkowe scenariusze komedii "Back in the Game" i "Super Fun Night".

3. "Body of Proof" z szansą na powrót. Deadline pisze, że ABC zastanawia się nad przywróceniem skasowanego w zeszłym sezonie "Body of Proof". Na razie to oczywiście nic pewnego, ale szansa jest.

4. Nowy odcinek "Glee" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie fotki z odcinka "Glee" 5x04, "A Katy or a Gaga". Członkowie New Directions będą śpiewać utwory Lady Gagi i Katy Perry.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Sleepy Hollow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x06 - "The Sin Eater".

6. "Mom" z lekkim wzrostem oglądalności. CBS zamówił cały sezon "Mom" i od razu poprawiła się oglądalność serialu (7,28 mln/2,3). O godz. 22:00 konkurencję wciąż miażdży "The Blacklist" (10,44 mln/3,0), ale "Castle" wygrało w ogólnej liczbie widzów (10,59 mln/1,9).

7. Mira Sorvino w "Falling Skies". Mira Sorvino pojawi się gościnnie w "Falling Skies" w roli Sary, która kiedyś była grafikiem komputerowym, a teraz przemieniła się w nieustraszoną wojowniczkę.

REKLAMA