Które seriale do skasowania? Ranking Spoiler TV

"Beauty and the Beast" (Fot. CW)

"Beauty and the Beast" (Fot. CW)

Wciąż nie wiemy, jakie będą losy większości tegorocznych nowości. Które z nich mają szansę przetrwać, a które nie? Zobaczcie nowy ranking Spoiler TV.

W tym tygodniu miała miejsce niespodzianka w postaci zamówienia pełnego sezonu dla "Dads", ale w sumie FOX nie miał za bardzo wyjścia. W tabeli Spoiler TV serial wciąż jest na czerwonym, co znaczy, że radzi sobie bardzo słabo.

Potencjalni kandydaci do skasowania to obecnie (oprócz "Dads", które na razie się obroniło): "Beauty and the Beast", "Betrayal", "Hostages", "The Mindy Project", "Sean Saves the World", "Mom" (jest zamówienie na cały sezon), "Once Upon a Time in Wonderland", "The Neighbors" i "Trophy Wife".

Na żółtym polu, czyli wśród seriali zagrożonych, znalazły się: "Parks and Recreation", "Back in the Game", "Mentalista", "Parenthood", "Revolution", "Brooklyn Nine-Nine", "The Good Wife", "Nashville", "Hawaii Five-0", "Super Fun Night", "Last Man Standing" i "The Goldbergs".

Najlepiej oglądające się nowości to "The Millers", "The Blacklist" i "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają bardzo małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA