9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

"House of Cards" (Fot. Netflix)

Netflix prowadzi rozmowy na temat 3. sezonu "House of Cards". Starz pokazuje pierwsze zdjęcie z "Outlandera". "Dracula" debiutuje z przyzwoitą oglądalnością, "The Carrie Diaries" na dnie. A oprócz tego "New Girl", "The Walking Dead", "Czarodziejki", "The Originals".

1. Będzie 3. sezon "House of Cards"? Netflix zdradził, że choć pierwotnie planowano tylko 26 odcinków "House of Cards", prowadzone są rozmowy na temat ewentualnego 3. sezonu. Na razie nie wiadomo, jak duża jest szansa na kontynuację po 2. sezonie.

2. Zmarła Marcia Wallace. W wieku 70 lat zmarła Marcia Wallace, która w "Simpsonach" podkładała głos pani Krabappel.

3. CBS planuje nową wersję "Czarodziejek". Wraca moda na czarownice w telewizji. Stacja CBS ma w planach nową wersję "Charmed", serialu, który emitowała w latach 1998-2006 stacja The WB.

4. Pierwsze zdjęcie z "Outlandera". Starz pokazał pierwsze zdjęcie z serialu "Outlander", który zadebiutuje w 2014 roku. Znajduje się na nim Sam Heughan. "Outlander" to serial fantasy oparty na książkach Diany Gabaldon. Twórcą serialu jest Ron Moore. Główna bohaterka jest pielęgniarką opiekującą się rannymi podczas II wojny światowej, która przenosi się do 1743 roku i poślubia szkockiego wojownika (tę właśnie rolę gra Heughan). Jednocześnie ma męża w drugim, współczesnym świecie.

5. Przyzwoity debiut "Draculi", "The Carrie Diaries" słabo. Z oglądalnością 5,28 mln/1,8 zadebiutował w piątek "Dracula". Podobną oglądalność miał "Grimm" - 6,13 mln/1,8. Bardzo słaby powrót zaliczyło "The Carrie Diaries" - 0,84 mln/0,3.

6. Damon Wayans Jr. znowu w "New Girl". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x07, zatytułowanego "Coach", w którym powróci Damon Wayans Jr.

7. Zdjęcia z dzisiejszego odcinka "The Walking Dead". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 4x03 - "Isolation".

8. Kolejny odcinek "The Originals" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie serię zdjęć z odcinka 1x06 - "Fruit of the Poisoned Tree".

9. Teksty autorów Serialowej w naTemat. Na koniec prywata: miło mi poinformować, że od tego weekendu Serialowa rozpoczęła współpracę z naTemat. Nasze teksty będą pojawiać się raz na kilka dni w dziale Seriale. Na początek polecamy tekst Mateusza Madejskiego o "Bez tajemnic" i prawdziwych problemach polskich psychoterapeutów.

REKLAMA