7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jamey Sheridan w "Suits", Jane Seymour w "Back in the Game". NBC robi nową wersję "Murder, She Wrote". A oprócz tego "Skandal", "Person of Interest", "American Horror Story".

1. Jamey Sheridan w "Suits". Znany z "Homeland" Jamey Sheridan pojawi się w "Suits" w odcinku 3x15. Zagra Charlesa Van Dyke'a, jednego z dawnych partnerów w firmie, w której pracują główni bohaterowie.

2. Craig Robinson w "Brooklyn Nine-Nine". W "B99" gościnnie zagra Craig Robinson. Wcieli się w drobnego przestępcę, który może okazać się kluczowy dla sprawy prowadzonej od dawna przez Jake'a.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "American Horror Story". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x04 - "Fearful Pranks Ensue".

4. Jane Seymour w "Back in the Game". Jane Seymour pojawi się gościnnie w 12. odcinku "Back in the Game". Zagra nauczycielkę Danny'ego, która bardzo lubi facetów i której spodoba się dziadek Danny'ego.

5. NBC robi nową wersję "Murder, She Wrote". NBC szykuje nową wersję kryminału "Murder, She Wrote". Główną rolę ma zagrać laureatka Oscara Octavia Spencer.

6. Kolejny odcinek "Skandalu" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 3x05 - "More Cattle, Less Bull".

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Person of Interest". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x06 - "Mors Praematura".

REKLAMA