9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

CBS prowadzi rozmowy na temat spin-offa "How I Met Your Mother". "Homeland" z fatalną oglądalnością w TVP1. "Glee" może przenieść się na stałe do Nowego Jorku. A oprócz tego "Arrow", "Castle", "Lost Girl", "Revenge".

1. "How I Met Your Mother" ze spin-offem? Trwają rozmowy na temat spin-offa "HIMYM", który nosiłby tytuł "How I Met Your Father". Zobaczylibyśmy w nim zupełnie nową grupę nowojorskich przyjaciół, skupioną wokół dziewczyny, która poszukuje męża (nie, tą dziewczyną nie byłaby Cristin Milioti). Postacie nie miałyby związku z Tedem i spółką, ale pojawiłyby się w finale "HIMYM".

2. "Homeland" z fatalną oglądalnością w TVP1. Średnio 480 tys. widzów ogląda "Homeland" w TVP. Serial przegrywa ze wszystkim, co jest w innych stacjach.

3. "Glee" na stałe w Nowym Jorku? Michael Ausiello donosi, że twórcy "Glee" rozważają przeniesienie akcji serialu w całości do Nowego Jorku w finałowym sezonie serialu.

4. Kolejny odcinek "Arrow" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x05 - "League Of Assassins".

5. Zdjęcia obsady "Lost Girl" na nowy sezon. Tutaj możecie obejrzeć serię zdjęć obsady "Lost Girl" na 4. sezon.

6. Spoilerowe zdjęcie z "Revenge". Tutaj znajdziecie fantastyczne zdjęcie z "Revenge", na którym są Nolan i Emily.

7. Kerry Washington jest w ciąży. Kerry Washington spodziewa się dziecka. Ciąża raczej nie zostanie wpisana w scenariusz "Skandalu", więc E! Online radzi, jak ją ukryć w serialu.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 6x08 - "A Murder Is Forever".

9. W naTemat o Nuckym Johnsonie. Na koniec zapraszam do naTemat, gdzie dziś piszę o Nuckym z Atlantic City - tym prawdziwym, który stał się pierwowzorem głównego bohatera "Boardwalk Empire".