9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Cougar Town" (Fot. TBS)

"Cougar Town" (Fot. TBS)

"Cougar Town" wraca w styczniu. Tina Fey z nowym serialem w NBC. Carrie Fisher w "Legit", Alexandra Chando w "Castle". A oprócz tego "Pamiętniki wampirów", "Supernatural", "Mentalista", "Saturday Night Live".

1. "Cougar Town" wraca w styczniu. 7 stycznia wraca z 5. sezonem "Cougar Town". Tutaj znajdziecie pierwsze promo.

2. Tina Fey z nowym serialem w NBC. NBC zamówiło 13-odcinkowy sezon nowej komedii Tiny Fey i Roberta Carlocka, opowiadającej historię kobiety, która ucieka z sekty i zaczyna nowe życie w Nowym Jorku. Główną rolę zagra znana z "The Office" Ellie Kemper. Premiera jesienią 2014 roku.

3. Carrie Fisher w "Legit". Carrie Fisher pojawi się gościnnie w "Legit" w roli hollywoodzkiej producentki, która zobaczy występ Jima i zaoferuje mu pomoc w karierze. Ale będzie mieć ukryty cel. Serial wraca w styczniu.

4. Alexandra Chando w "Castle". Znana z "The Lying Game" Alexandra Chando gościnnie pojawi się w 11. odcinku obecnego sezonu "Castle". Zagra celebrytkę w stylu Lindsay Lohan/Miley Cyrus, która przejdzie publiczne załamanie.

5. Kolejny odcinek "Pamiętników wampirów" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x08 - "Dead Man on Campus".

6. Lady Gaga i Josh Hutcherson gospodarzami "Saturday Night Live". 16 listopada gospodarzem i gościem muzycznym "SNL" będzie Lady Gaga. Tydzień później program poprowadzi znany z "The Hunger Games" Josh Hutcherson.

7. Spadki oglądalności w środę. W starciu z baseballem na FOX-ie w środę przegrały wszystkie seriale. Ze środowych nowości coraz słabiej radzą sobie "The Tomorrow People" i "Super Fun Night".

8. Zdjęcie promujące "Mentalistę". Tutaj możecie obejrzeć pierwsze zdjęcie z odcinka 6x08 - "Red John".

9. Kolejny odcinek "Supernatural" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 9x05 - "Dog Dean Afternoon".