Które seriale zagrożone? Nowa tabela Spoiler TV

"The Carrie Diaries" (Fot. CW)

"The Carrie Diaries" (Fot. CW)

Kolejny tydzień, kolejne ofiary. ABC anulowało "Back in the Game", a tymczasem w kolejce do skasowania są kolejne seriale.

ABC skasowało "Back in the Game", ale za to zamówiło pełne sezony "The Goldbergs" i "Trophy Wife". Na razie nie wiadomo, co z "Super Fun Night" - serial dostał zamówienie na dodatkowe 4 odcinki.

W tabeli Spoiler TV wśród seriali oznaczonych na czerwono, czyli tych, które niemal na pewno zostaną po tym sezonie (albo i w jego trakcie) skasowane, znalazły się w tym tygodniu: "Betrayal", "The Carrie Diaries", "Beauty and the Beast", "Dads", "Hostages", "Sean Saves the World", "The Mindy Project", "Once Upon a Time in Wonderland", "The Neighbors" i "Trophy Wife".

Na żółtym polu, czyli wśród seriali, którym grozi skasowanie, są: "Mom", "Mentalista", "Parenthood", "Nashville", "The Goldbergs", "Super Fun Night", "Reign", "Revolution", "The Good Wife", "Brooklyn Nine-Nine" i "The Michael J. Fox Show". "Parks and Recreation" wróciło już na zielone pole.

Trzy nowości, które sobie radzą najlepiej, to "The Blacklist", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." i "Sleepy Hollow". Oprócz nich na zielonym polu (wśród seriali, które są na razie bezpieczne) znajduje się jeszcze pięć nowych produkcji: "The Millers", "The Crazy Ones", "The Originals", "The Tomorrow People" i "Dracula".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają bardzo małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA