Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Waszym hitem hitów w tym tygodniu został odcinek "The Good Wife", w którym doszło do największego chyba trzęsienia ziemi w historii serialu. Po piętach depczą mu "The Originals", "Hart of Dixie" i "Masters of Sex".

1. "The Good Wife" (5x05 - "Hitting the Fan")

iwona: Miało być wow i było! Na pewno jeden z najlepszych odcinków w historii tego serialu, jeśli nie najlepszy. Było jak w wyświechtanych cytacie z Hitchcocka: zaczęło się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie tylko rosło.

2. "The Originals" (1x05 - "Sinners and Saints")

Kawu: Po prostu uwielbiam ten serial. Ten odcinek tylko mnie w tym utwierdził. Poznaliśmy całą historię Daviny, której naprawdę byłam ciekawa od pierwszych chwil z tą postacią, Marcel ujawnił swoje słabości, Klaus z kolei zaznaczył swoją siłę - wreszcie pokazał Marcelowi, kto tu naprawdę rządzi. No i nie mogłabym pominąć - Elijah! Z całą swoją klasą i manierami powrócił do świata żywych. Od pierwszej minuty jak się pojawił, na mojej twarzy zawitał uśmiech. Z każdym odcinkiem serial jest dla mnie coraz to lepszy. Po obejrzeniu tego już nie mogę się doczekać następnego.

3. "Hart of Dixie" (3x04 - "Help Me Make It Through the Night")

123321: Kolejny bardzo dobry odcinek. Fajna niespodzianka Lavona, randka Lemon i przyjazd jej babci. Coraz bardziej lubię Joela, a pomysł na zakumplowanie się z Wade'em jak najbardziej trafiony. Atmosfera tego serialu zawsze mnie wciąga.

"Masters of Sex" (1x05 - "Catherine")

Ryu: Coraz lepiej! Poruszający wątek Mastersa jako syna i ojca, zupełnie osobny dramat Libby (jej błaganie, by chociaż stracili dziecko razem...), a obok Virginia jako matka, która stara się najbardziej jak może, a i tak to zawsze jest za mało. Poza tym coraz fajniejszy Ethan, zabójcza scena dziwnie niepłodnej pary z początku odcinka i miażdżąca końcówka.

"Arrow" (2x04 - "Crucible")

indecis: Powrót Sarah uczynił ten serial jeszcze lepszym! Nie mogę się doczekać więcej akcji w wykonaniu tego duetu!

"Mentalista" (6x05 - "The Red Tattoo")

hp: To już standard w tym sezonie, do złapania RJ zapewne wszystkie odcinki będą na wysokim poziomie. Boję się tylko o to, co będzie dalej.

"American Horror Story" (3x04 - "Fearful Pranks Ensue")

Pawelec 1994: Z odcinka na odcinek fabuła robi się coraz bardziej zakręcona, ale przy tym bardzo wciągająca. Już nie mogę się doczekać co będzie w następnym odcinku.

"Downton Abbey" (4x06)

Nana: Za reakcje mieszkańców posiadłości na pojawienie się ciemnoskórego pana Rossa (Carson, I love you! I za niemal omdlenie, i za "...a very decent fellow, my lord"), za idealne podsumowanie jazzu (a raczej jazzmanów) przez Lady Grantham - "Czy któryś z nich wie, co grają pozostali?". Do tego ciąża, zaginiony w akcji ojciec dziecka, scenka z udziałem Batesów - ta w restauracji, i kuzynka Isobel ze swoją mikrointrygą z nożem w tle (oraz zaskakująca lady Violet, zawsze krok przed nią)... Cu-do-wny odcinek!

"2 Broke Girls" (3x06 - "And the Piece of Sheet")

indecis: Królową tego odcinka została dla mnie Sophie! Bezbłędny epizod.

"Grey's Anatomy" (10x07 - "Thriller")

dolores: Za pierwszy w historii serialu typowo halloweenowy odcinek.

1 2
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,