"Mob City" wygląda świetnie! Zobaczcie zdjęcia

Zdjęcia: TNT

Zdjęcia: TNT

Pod nieco banalną nazwą "Mob City" skrywa się nowy serial Franka Darabonta, który na zdjęciach prezentuje się przepysznie. Jeśli lubicie klimaty retro, to będzie coś dla Was.

4 grudnia na antenie TNT zadebiutuje nowy serial "Mob City", którego twórcą jest Frank Darabont. Akcja produkcji toczyć się będzie w latach 40. i 50., scenariusz oparty jest na książce Johna Buntina "L.A. Noir: The Struggle For The Soul Of America’s Most Seductive City". Tytuł "L.A. Noir" nie przeszedł, ponieważ studio, które stworzyło grę "L.A. Noire", groziło pozwem.

Serial opowiadać będzie o wieloletniej walce policji z Los Angeles pod przywództwem Williama Parkera (Neal McDonough) z gangsterami, którym przewodził Mickey Cohen (Jeremy Luke). W serialu pojawią się m.in. Jon Bernthal, Jeffrey DeMunn, Jeremy Strong, Milo Ventimigila, Ron Rifkin, Rihla Vitala i Alexa Davalos. "Mob City" na razie dostało zamówienie na sześć odcinków.

TNT wypuściło serię zdjęć promocyjnych - niektóre są w dwóch wersjach, czarno-białej i kolorowej - byśmy już teraz mogli zobaczyć, jak pięknie prezentuje się nowa produkcja Darabonta. A tutaj znajdziecie plakat promocyjny, którego twórcą jest sam Drew Struzan.