7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story" (Fot. FX)

"American Horror Story" (Fot. FX)

Angela Bassett i Kathy Bates chcą wrócić w 4. sezonie "American Horror Story". Twórca "Veroniki Mars" robi serial o zombie. CTV zamawia 3. sezon "Saving Hope", a Netflix rozpoczyna współpracę z Marvelem. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Angela Bassett i Kathy Bates w 4. sezonie "American Horror Story"? Ryan Murphy zdradził, że pytał już Angelę Bassett i Kathy Bates, czy chcą zagrać w 4. sezonie "AHS" i powiedziały, że owszem, są zainteresowane.

2. Twórca "Veroniki Mars" robi serial o zombie. Rob Thomas szykuje dla stacji CW serial oparty na komiksie DC "iZombie". Bohaterką będzie studentka medycyny przemieniona w zombie, która zjada niechętnie ludzkie mózgi w biurze koronera. Z każdym zjedzonym mózgiem dziedziczy wspomnienia zmarłego. By uciszyć niepokojące głosy w głowie, zabiera się za rozwiązywanie zagadek kryminalnych.

3. "Saving Hope" z 3. sezonem. Kanadyjska stacja CTV zamówiła 3. sezon "Saving Hope", który będzie składał się z 18 odcinków.

4. Netflix zamawia cztery seriale Marvela. Marvel rozpoczyna współpracę z Netfliksem. Zamówiono cztery seriale, każdy po 13 odcinków. Ich bohaterami będą Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist i Luke Cage. Na koniec cała czwórka ma się spotkać w miniserialu "The Defenders".

5. TBS zamawia komedię Steve'a Carella. TBS zamówił komedię "Tribeca", której producentami i scenarzystami są Steve Carell i jego żona Nancy. Serial będzie parodią policyjnych procedurali, główną bohaterką będzie Angie Tribeca, policjantka elitarnego RHCU (Really Heinous Crimes Unit).

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Person of Interest". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x08 - "Endgame".

7. "Almost Human" na nowym plakacie.

REKLAMA