Zachary Levi w parodii komedii romantycznych

Lubicie komedie romantyczne? A może ich nie znosicie? W obu przypadkach będziecie śmiać się z trailera z Zacharym Levi ("Chuck") i Kate McKinnon ("Saturday Night Live"), w którym wyśmiano chyba każdy schemat gatunku.

Komedie romantyczne są gatunkiem, w którym schemat goni schemat. Wystarczy obejrzeć jedną, by znać je wszystkie, co nie przeszkadza widzom na całym świecie w ich oglądaniu. Nie mówiąc o tym, że całkiem spore jest grono miłośników tego gatunku, do którego zresztą sam się zaliczam. Nie przeszkadza mi to jednak w wyśmiewaniu się z tego, co powtarza się w każdym niemal filmie tego typu w tej lub innej formie.

Wszystkie klisze zebrano w klipie youtube'owego kanału AboveAverage, w którym wystąpili Zachary Levi i Kate McKinnon. Niestety, trailer jest tylko satyrą i ten film nie pojawi się w kinach, a szkoda... To mogłoby być 90 minut niezłej zabawy.

Główny bohater ma dziewczynę ze specyficznym problemem - nie jest ona w stanie utrzymać pionu nawet przez chwilę. To, co na początku jest romantyczne, szybko staje się męczące. Jak w życiu. Zresztą, obejrzycie sami.

REKLAMA