8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fatalna oglądalność "Draculi". FOX zamawia animowaną komedię Setha MacFarlane'a. BBC Two podaje datę premiery "Legacy", nowego serialu o szpiegach z czasów zimnej wojny. A oprócz tego "Glee", "Ravenswood", "Zakazane imperium".

1. Fatalna oglądalność "Draculi". 2,99 mln/1,0 - taką oglądalność miał najnowszy odcinek "Draculi". Ze spadkiem też "Grimm" - 4,94 mln/1,3.

2. FOX zamawia animowaną komedię Setha MacFarlane'a. Stacja FOX zamówiła 13 odcinków komedii "Bordertown", której twórcami są MacFarlane i Mark Hentemann ("Family Guy"). Akcja dziać się będzie w fikcyjnym miasteczku na pustyni w okolicach amerykańsko-meksykańskiej granicy, a bohaterami będą dwaj sąsiedzi - Bud Buckwald i Ernesto Gonzales. Bud pracuje w straży granicznej, ma trójkę dzieci i nie podobają mu się zmiany zachodzące w okolicy. Ernesto to Meksykanin, który żyje z rodziną w USA i jest z tego dumny.

3. BBC Two ogłasza datę premiery "Legacy". Nowy thriller szpiegowski, dziejący się w Londynie lat 70., startuje 28 listopada w BBC Two. W obsadzie jest m.in. znana z "The Hour" Romola Garai.

4. Zdjęcia z nowego odcinka "Glee". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x06 - "Movin' Out".

5. Obsada "Us and Them" na zdjęciach. Mimo że serial został praktycznie skasowany jeszcze przed premierą, FOX wypuścił całą serię zdjęć obsady komedii "Us and Them".

6. Plakaty z obsadą "Ravenswood". Tutaj obejrzycie kilka nowych plakatów promujących "Ravenswood".

7. Kolejny odcinek "Modern Family" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x07 - "A Fair to Remember".

8. W naTemat o muzyce z "Boardwalk Empire". Zerknijcie dziś koniecznie do naTemat, gdzie piszę o muzyce z serialu "Boardwalk Empire".

REKLAMA