Które seriale zagrożone? Nowa tabela Spoiler TV

"Mentalista" (Fot. CBS)

"Mentalista" (Fot. CBS)

W tym tygodniu niebezpiecznie blisko czerwonego pola znalazł się "Mentalista". Coraz słabiej radzi sobie też większość tegorocznych nowości.

Lista seriali oznaczonych w tabeli na czerwono, czyli poważnie zagrożonych skasowaniem, nie zmieniła się znacząco od zeszłego tygodnia. Znajdują się na niej: "Betrayal", "Beauty and the Beast", "The Carrie Diaries", "Dads", "Hostages", "Sean Saves the World", "The Mindy Project", "Once Upon a Time in Wonderland", "The Neighbors" i "Trophy Wife".

Na żółtym polu, czyli wśród seriali, którym grozi skasowanie, są: "Mentalista" (coraz bliżej czerwonego pola!), "Super Fun Night", "Parenthood", "Nashville", "The Goldbergs", "Revolution", "Reign", "The Good Wife", "Brooklyn Nine-Nine", "Mom", "The Michael J. Fox Show" i "Dracula".

Trzy nowości, które w tym tygodniu radzą sobie najlepiej, to: "The Blacklist", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." i "The Millers". "Dracula" opuścił już zieloną strefę, coraz słabiej wypada też "The Tomorrow People".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają bardzo małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA