8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story: Coven" (Fot. FX)

"American Horror Story: Coven" (Fot. FX)

"Intelligence" z wcześniejszą premierą. Stevie Nicks w "American Horror Story: Coven". "Body of Proof" już nie wróci. A oprócz tego "Daredevil", "The Originals", "Orange Is the New Black", "Once Upon a Time".

1. Stevie Nicks w "American Horror Story: Coven". Stevie Nicks pojawi się gościnnie w "American Horror Story". Newsa zdradził Ryan Murphy na Twitterze, nie napisał jednak nic więcej o jej roli.

2. "Body of Proof" już nie wróci. Dana Delany napisała na Twitterze, że wbrew plotkom, które ostatnio krążyły, "Body of Proof" już nie wróci.

3. Drew Goddard napisze scenariusz "Daredevila"? Drew Goddard, scenarzysta "Lost", "Buffy" i "Cabin in the Woods", negocjuje kontrakt związany z nowym serialem Marvela i Netfliksa, "Daredevil". Goddard ma nie tylko napisać scenariusz, ale też poprowadzić produkcję serialu.

4. Flashbacki z "The Originals" na zdjęciach. EW opublikował zdjęcia z odcinka 1x08 - "The River in Reverse". Są na nich Klaus i Elijah w 1820 roku.

5. Kolejny odcinek "Once Upon a Time" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 3x08 - "Think Lovely Thoughts".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Skandalu". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x08 - "Vermont is for Lovers, Too".

7. "Intelligence" z wcześniejszą premierą. Na poniedziałek 6 stycznia CBS zaplanował finał "The Hostages", a już następnego dnia, 7 stycznia, widzowie zobaczą pierwszy odcinek nowego serialu "Intelligence". Od 13 stycznia serial będzie pokazywany w poniedziałki.

8. Laura Prepon w czterech odcinkach "Orange Is the New Black". Wcześniej pojawiły się plotki, że Laura Prepon pojawi się tylko w jednym odcinku 2. sezonu "Orange Is the New Black", teraz BuzzFeed twierdzi, że zobaczymy ją jednak w czterech odcinkach.

REKLAMA