8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." (Fot. ABC)

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." (Fot. ABC)

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." z kolejnym spadkiem. Matthew Perry w "Cougar Town". Brooke Shields w "The Michael J. Fox Show". A oprócz tego "Orange Is the New Black", "Masters of Sex", "Shameless", "Community", "The Originals"

1. Matthew Perry w "Cougar Town". Monica i Chandler znów się spotkają - Matthew Perry pojawi się gościnnie w nowym sezonie "Cougar Town". Szczegóły jego roli nie zostały ujawnione.

2. "Orange Is the New Black" dramatem, a nie komedią. "Orange Is the New Black" będzie startować w kategoriach dramatycznych w wyścigu o Emmy i Złote Globy. Oznacza to, że będzie musiał rywalizować z takimi serialami, jak "Breaking Bad", "Mad Men" czy "Gra o tron".

3. Brooke Shields w "The Michael J. Fox Show". Brooke Shields pojawi się w trzech odcinkach "The Michael J. Fox Show" na początku 2014 roku. Zagra Deborah, samotną matkę, która spotka 19-letniego syna Mike'a i iskry będą latać w powietrzu.

4. "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." z kolejnym spadkiem. 6,63 mln/2,2 - tak słabą oglądalność miał najnowszy odcinek "S.H.I.E.L.D.". Za to rekordową oglądalność zanotował najnowszy odcinek "The Originals" - 2,38 mln/1,1.

5. Kolejny odcinek "Masters of Sex" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x10 - "Fallout".

6. Fiona na zdjęciu z powrotu "Shameless". TV Guide opublikował pierwsze zdjęcie z powrotu "Shameless" - a na nim Fiona za biurkiem. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze u Fiony, pod linkiem jest więcej spoilerów.

7. Jeszcze więcej zdjęć z nowego odcinka "The Originals". Tutaj możecie obejrzeć kolejne zdjęcia Klausa i Elijah w 1820 roku. Takie flashbacki zobaczymy w odcinku 1x08 - "The River in Reverse".

8. Zdjęcia z powrotu "Community". Wreszcie pojawiły się foty z powrotu "Community" - i to od razu z dwóch odcinków. Tutaj możecie zobaczyć, co się wydarzy w odcinku 5x01 - "Repilot", a tutaj - 5x02 - "Introduction to Teaching".