6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hell on Wheels" z 4. sezonem. Klaus wróci w "Pamiętnikach wampirów". FX zamawia serial o Rasputinie. A oprócz tego "Castle", "Parenthood", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.".

1. "Hell on Wheels" z 4. sezonem. AMC zamówiło 4. sezon "Hell on Wheels", dłuższy niż dotychczasowe, bo aż 13-odcinkowy. Na razie nie ma decyzji co do dalszych losów "Low Winter Sun".

2. Klaus wróci w "Pamiętnikach wampirów". TV Guide donosi, że w 5. sezonie "Pamiętników wampirów" ponownie pojawi się Joseph Morgan jako Klaus. Zobaczymy go na początku 2014 roku, gdzieś w okolicach 100. odcinka serialu.

3. FX zamawia serial o Rasputinie. Stacja FX zamówiła limitowany serial o Rasputinie. Reżyserować będzie Shekhar Kapur, scenariusz napisze Paul Scheuring.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 6x10 - "The Good, The Bad & The Baby".

5. Kolejny odcinek "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x09 - "Repairs".

6. Jason Ritter wróci do "Parenthood". Jason Ritter powróci jako Mark Cyr w odcinku 5x19, zaplanowanym na kwiecień. Na razie wiadomo, że ma się pojawić tylko w tym jednym odcinku.

REKLAMA