5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Kurt Sutter chce robić prequel "Sons of Anarchy". Michelle Trachtenberg pojawi się w "NCIS: Los Angeles". A oprócz tego "Open", "Arrow", "American Horror Story".

1. Będzie prequel "Sons of Anarchy"? Kurt Sutter zdradził magazynowi "People", że prowadzi rozmowy ze stacją FX na temat prequela "Sons of Anarchy". Chciałby, aby serial dział się w latach 60. i opowiadał o samych początkach klubu.

2. Michelle Trachtenberg w "NCIS: Los Angeles". Michelle Trachtenberg pojawi się gościnnie w świątecznym odcinku "NCIS: Los Angeles" w roli Lily, inteligentnej kobiety, która pracuje jako szef kuchni i bardzo stara się być dzielna, kiedy ktoś jej się włamuje do domu. Ma to być jeden z najbardziej napakowanych akcją odcinków serialu.

3. Aisha Tyler w pilocie "Open". Aisha Tyler dołączyła do obsady pilota "Open", który Ryan Murphy robi dla HBO. Aktorka pojawi się gościnnie w roli Moniki, szczęśliwej mężatki, która pracuje jako pielęgniarka u Grace (Michelle Monaghan) i która ma nowoczesne poglądy na małżeństwo.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Arrow". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 2x07 - "State v. Queen".

5. Nowy odcinek "American Horror Story" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x07 - "The Dead".

REKLAMA