7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Arrow" (Fot. CW)

"Arrow" (Fot. CW)

Flash wkrótce pojawi się w "Arrow", CW szykuje dla serialu o nim osobny pilot. Anna Gunn dostała jedną z głównych ról w amerykańskim "Broadchurch". Wysoka oglądalność "Almost Human" podczas premiery. A oprócz tego "Homeland", "Dallas", "The Walking Dead".

1. Anna Gunn w amerykańskim "Broadchurch". Anna Gunn zagra postać detektyw Ellie Miller u boku Davida Tennanta w serialu "Gracepoint", czyli amerykańskiej wersji "Broadchurch", przygotowywanej przez FOX-a. Rolę Susan Wright w serialu dostała z kolei Jacki Weaver.

2. "The Flash" z osobnym pilotem. Stacja CW nieco zmieniła plany i zamawia osobny pilot serialu o Flashu. Bohater pojawi się w "Arrow" już wkrótce (o czym w następnym punkcie), miał też pojawić się w odcinku 2x20, który miał być pilotem nowego serialu. Z tego odcinka CW jednak zrezygnowało. W zamian będzie tradycyjny pilot.

3. Kolejny odcinek "Arrow" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x08 - "The Scientist". Pojawi się w nim Grant Gustin jako Barry Allen, czyli The Flash.

4. "Dallas" wraca w lutym. TNT ogłosiło, że premiery 3. sezonu "Dallas" możemy spodziewać się 24 lutego 2014.

5. Wysoka oglądalność "Almost Human". W niedzielę zadebiutowało na FOX-ie "Almost Human" - i miało bardzo dobrą oglądalność (9,1 mln/3,1). Emitowane w tym samym czasie "Once Upon a Time" znalazło się na dnie - 6,6 mln/1,9.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Homeland". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 3x09 - "Horse and Wagon". A jeśli jesteście ciekawi, czy w tym sezonie będzie jeszcze więcej Brody'ego, zajrzyjcie tutaj. Uwaga na spoilery.

7. Zdjęcia z nowego odcinka "The Walking Dead". Tutaj zobaczycie dwie fotki z odcinka 4x07 - "Dead Weight".

REKLAMA