6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Zmiany w ramówce FOX-a na midseason. David Bradley w "The Strain". Chi McBride w stałej obsadzie "Hawaii Five-0". A oprócz tego "American Horror Story: Coven", "Psych: The Musical" i "Misfits".

1. FOX zmienia ramówkę na midseason. FOX ogłosił spore przetasowania w ramówce na midseason. "Glee", które będzie miało zimowy finał 5 grudnia, wróci we wtorek 25 lutego i będzie emitowane o 20:00. Pierwszy sezon "Dads" do tego czasu zdąży się skończyć, a "The Mindy Project" będzie miało przerwę od 28 stycznia do 1 kwietnia. "New Girl" i "Brooklyn Nine-Nine" zostaną przesunięte na 21:00. "Rake" wystartuje dopiero 23 stycznia. 19 stycznia (niedziela) wróci "The Following", kolejny odcinek będzie wyemitowany w poniedziałek 20 stycznia.

2. David Bradley w "The Strain". Znany z "Harry'ego Pottera" David Bradley zastąpi Johna Hurta w roli prof. Abrahama Setrakiana w "The Strain", nowym serialu Guillermo del Toro.

3. Chi McBride w stałej obsadzie "Hawaii Five-0". Chi McBride został awansowany do stałej obsady "Hawaii Five-0".

4. Stevie Nicks na planie "American Horror Story: Coven". W roli głównej znów Twitter Ryana Murphy'ego.

5. "Psych: The Musical" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie foty promujące "Psych: The Musical".

6. Dlaczego wciąż warto oglądać "Misftis". Na Gadżetomanii znajdziecie moje 10 powodów, dla których nadal warto oglądać "Misfits".

REKLAMA