8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Witches of East End" (Fot. Lifetime)

"Witches of East End" (Fot. Lifetime)

"Witches of East End" z 2. sezonem. "Homeland" i "Downton Abbey" dalej w TVP. Finałowy sezon "Mad Dogs" już wkrótce. A oprócz tego "Doktor Who", "Pretty Little Liars", "The Good Wife", "Bez tajemnic".

1. "Witches of East End" z 2. sezonem. Stacja Lifetime zamówiła 2. sezon "Witches of East End". Będzie liczył 13 odcinków, premiera w 2014 roku.

2. "Homeland" i "Downton Abbey" dalej w TVP. Mimo że oglądalność zadowalająca nie jest, TVP zamierza dalej emitować "Homeland" i "Downton Abbey". Na początku 2014 roku ruszy 2. sezon "Homeland" (dalej w poniedziałki ok. 22:00), a kiedy ten się skończy, do ramówki powróci "Downton Abbey".

3. Data powrotu "Mad Dogs". Sky1 ogłosiło, że finałowa seria "Mad Dogs", składająca się z dwóch odcinków, zostanie pokazana 29 i 30 grudnia.

4. Graliście już dziś w Google Doodle? Jeśli nie, to czas najwyższy - dzisiejszy doodle to gra dla fanów "Doktora Who". O rocznicy, mam nadzieję, pamiętacie.

5. Zdjęcia z powrotu "Pretty Little Liars". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x14 - "Who's in the Box?".

6. Jack Davenport w "The Good Wife". Jack Davenport, którego ostatnio widzieliśmy w "Smash", pojawi się w "The Good Wife" w roli pracownika biura prokuratora.

7. Coraz gorsza oglądalność komedii NBC. "Parks and Recreation" miało w tym tygodniu fatalną oglądalność (2,81/1,0), jeszcze gorzej wypadły "Sean Saves the World" i "The Michael J. Fox Show".

8. O "Bez tajemnic" w naTemat. Znów zapraszamy do naTemat, gdzie przeczytacie tekst Mateusza Madejskiego o mężczyznach u psychologa. Tekst zawiera fragmenty rozmowy ze scenarzystą "Bez tajemnic" Przemysławem Nowakowskim i aktorem Adrianem Zarembą, który gra w serialu 17-letniego Jeremiego.