Które seriale do skasowania? Tabela Spoiler TV

Jak co sobotę, zerkamy do tabeli Spoiler TV z podsumowaniem ostatniego tygodnia. Które seriale podciągnęły się w rankingu, które są coraz bliższe skasowania?

Tradycyjnie zaczynamy od pola czerwonego, czyli seriali poważnie zagrożonych skasowaniem. W tym tygodniu mamy tutaj: "Raising Hope", "Betrayal", "Once Upon a Time in Wonderland", "Hostages", "Beauty and the Beast", "The Carrie Diaries", "Dads", "Sean Saves the World", "The Mindy Project", "The Neighbors", "Trophy Wife" i "The Michael J. Fox Show". Wszystkie mają bardzo niewielkie szanse na otrzymanie zamówienia na przyszły sezon.

Na żółtym polu, czyli wśród seriali, które mogą, ale nie muszą zostać skasowane, znajdują się: "Mentalista", "Nashville", "Dracula", "Parenthood", "The Goldbergs", "Mom", "The Good Wife", "Super Fun Night", "Revolution", "The Tomorrow People" i "Parks and Recreation". "Brooklyn Nine-Nine" wskoczył znów na zielone pole.

Trzy najlepsze nowości w tym tygodniu to: "The Blacklist", "Sleepy Hollow" i "The Millers".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają bardzo małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA