6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." ze wzrostem oglądalności. FOX ma niespodziankę dla fanów z okazji 100. odcinka "Glee". W naTemat piszemy o oglądaniu kultowych seriali. A oprócz tego "Chirurdzy", "Brooklyn Nine-Nine", "Killer Women".

1. "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." ze wzrostem oglądalności. We wtorek wzrosła oglądalność "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." (9,69 mln/2,6), ale CBS w tym czasie nie emitował tym razem "NCIS".

2. Przygotowania do 100. odcinka "Glee". 18 marca FOX pokaże 100. odcinek "Glee". Fani mogą głosować na piosenki, które chcą wtedy usłyszeć. Wszystko to są stare występy, które zostaną zremiksowane i zaprezentowane w nowych wersjach.

3. Zdjęcia z przygotowań do wesela w "Chirurgach". Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z odcinka 10x11 - "Man on the Moon".

4. Święta w "Brooklyn Nine-Nine". W "Brooklyn Nine-Nine" już za chwilę święta, a zdjęcia z odcinka 1x11 - "Christmas" dostępne są tutaj.

5. Nowe aktorki w obsadzie "Killer Women". Do obsady "Killer Women", nowego serialu ABC, który startuje 7 stycznia, dołączyła meksykańska gwiazda Kate del Castillo, która w finale sezonu zagra liderkę kartelu narkotykowego. W tym samym odcinku pojawi się Melinda Page Hamilton (Anna Draper z "Mad Men") w roli agentki DEA.

6. W naTemat o oglądaniu kultowych seriali. Bartek Wieremiej pisze w naTemat o tym, jak sobie radzić z serialowymi zaległościami i kultowymi produkcjami - takimi, które koniecznie trzeba obejrzeć.

REKLAMA