Które seriale do skasowania? Tabela Spoiler TV

Skoro dziś sobota, podsumowujemy serialowy tydzień tabelą Spoiler TV. Dużo się nie zmieniło ze względu na to, że wielu seriali nie było z powodu Święta Dziękczynienia.

W tym tygodniu w tabeli Spoiler TV na polu czerwonym, oznaczającym największe zagrożenie skasowaniem, znajdują się następujące tytuły: "Raising Hope", "Betrayal", "Once Upon a Time in Wonderland", "Hostages", "Beauty and the Beast", "The Carrie Diaries", "Dads", "Sean Saves the World", "The Neighbors", "Trophy Wife", "The Mindy Project" i "The Michael J. Fox Show". Wszystkie mają bardzo małe szanse na otrzymanie zamówienia kolejnego sezonu.

Na żółtym polu, czyli wśród seriali, które mogą być skasowane, są w tym tygodniu: "Nashville", "Dracula", "Parenthood", "The Goldbergs", "Mom", "Mentalista", "The Good Wife", "Super Fun Night", "Revolution", "The Tomorrow People" i "Brooklyn Nine-Nine". "Hawaii Five-0" i "Parks and Recreation" wydają się na razie bezpieczne.

Trzy nowości z najlepszą oglądalnością to "The Blacklist", "The Millers" i "Sleepy Hollow".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają bardzo małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA