Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

Kolejny raz w tym sezonie "The Originals" wygrywa zestawienie hitów tygodnia. Za nim "Castle", "Masters of Sex" i "Homeland".

1. "The Originals" (1x08 - "The River in Reverse")

Daga: Ten serial ma w sobie wszystko: świetną obsadę, porywające wątki, nie jest nudny, przesadzony, akcja rozwija się szybko, a ja po obejrzeniu każdego nowego odcinka mam ochotę włączyć kolejny! Zdecydowanie najmocniejszym punktem tego odcinka jest Klaus. Widzimy różne jego oblicza, od rozwścieczonego wampira, po osobę z uczuciami, nie kryjącą swoich łez. Idąc dalej, widzimy też znakomitego Elijah, Rebekah, Marcela. Jedynym minusem tego odcinka, który udało mi się znaleźć jest brak Daviny, co odczułam dość mocno, bo uwielbiam tę postać!

2. "Castle" (6x10 - "The Good, the Bad and the Baby")

Etlu: Jak na razie najzabawniejszy odcinek sezonu. Rick jako zaklinacz dzieci i Kate, jego partnerka, biorący udział w perfekcyjnie przeprowadzonej operacji zmiany pieluchy - to aż się prosi o powtórkę! Scenarzyści, do dzieła.

3. "Masters of Sex" (1x09 - "Involuntary")

Biały kruk: Uwielbiam Jane w roli sekretarki, jej pojawienie prawie zawsze zwiastuje jakąś humorystyczną sytuację. Tak samo pojawienie się mamy Billa, która zawsze widzi to, co innym umyk,a powodując, że Masters odpycha od siebie Virginię w najbardziej dotkliwy sposób. Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy!

"Homeland" (3x09 - "One Last Time")

dako: Brody wysłany na misję samobójczą wskutek prostego i zarazem genialnego planu Saula, który po mistrzowsku rozgrywa wszystko, co się dzieje. Tak ten sezon powinien wyglądać od samego początku.

"Doctor Who": "The Day of the Doctor"

Freak: Wszystko, co w tym odcinku było, było genialne: John Hurt, Tennant i Smith, królowa, Clara, Bad Wolf Girl, wszystko! Moffat popisał się swoimi umiejętnościami i jedyne, co pozostaje dodać, to Gallifrey falls no more!

"2 Broke Girls" (3x10 - "And the First Day of School")

Chanel: Serial bardzo zyskuje na świeżych pomysłach. Odcinek należał do Sophie i Louisa, których przepychanka słowna była mistrzowska, a chemia między aktorami dużo ciekawsza niż między głównymi bohaterkami. Widać poziom, jaki reprezentuje Michael Patrick King jako scenarzysta.

"Person of Interest" (3x10 - "The Devil's Share")

marlex: Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę na tym serialu płakać, a zdarzyło mi się to zarówno na tym, jak i poprzednim odcinku.

"Sleepy Hollow" (1x09 - "Sanctuary")

Meg: Odcinek niczym najlepszy horror. Nawiedzony dom, duchy i "coś" polujące na bohaterów. Poza tym Ichabod z siekierą wykańczający drzewopodobnego stwora to coś niesamowitego. Po raz kolejny pokazano, że Crane to nie tylko odważny człowiek, walczący w słusznej sprawie, ale także mężczyzna, który nie zawaha się przed niczym, jeżeli ktoś grozi bliskim mu ludziom.

1 2
REKLAMA